додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на листопад 2015

3517

Місячний календар стрижок – річ корисна і дуже цікава. У календарі на листопад 2015 зібрані всі відомості про сприятливі для стрижки волосся місячних днях і, навпаки, про абсолютно не придатних для походу в перукарню датах. Місячний календар завжди в курсі фаз Місяця, він надасть помітне сприяння у побудові планів на місяць, а конкретно – у виборі дати для відвідування перукаря.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на листопад 2015

Найважливішим фактором при визначенні дня, сприятливого для відвідування перукарні, вважається знак зодіаку, за ступенем важливості від нього трохи відстають місячний день і місячна фаза. Однак не варто надто вже зациклюватися на умовності місячного календаря. При прийнятті важливого рішення варто в першу чергу прислухатися до себе і до порад фахівців, і тільки після цього звертатися до небесної мудрості.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем

Волосся – потужне джерело сили, здатне повністю змінити енергетичний фон, скрізь і всюди оточує людину. Ось чому, коли на волосся виявляється той чи інший вплив, докорінно змінюється не тільки образ, але і все життя. Щоб не завдати непоправної шкоди своїй аурі, варто вибирати для стрижки лише сприятливі дні, і уникати відвідувань перукарень в ті дати, коли Місяць настійно не рекомендує подібних променад.

Красуні всього світу здавна використовували місячний календар для визначення дат сприятливих для стрижки, фарбування, завивки волосся. Звичайно ж, при цьому не варто забувати про забезпечення своєї шевелюри правильним харчуванням та доглядом.

Щоб волосся завжди залишалися здоровими і красивими, варто регулярно «підгодовувати» їх вітамінами, що сприяють прискоренню їх зростанню, наносити маски й особливі засоби за доглядом. Не варто думати, що всі ці процедури можуть бути замінені стрижкою волосся в сприятливий день. Правильна дата відвідування перукарні лише посилить позитивний ефект від проведених процедур.

Вплив фаз Місяця на ріст волосся очевидно. Залежно від того, в який день була проведена стрижка, процес росту волосся може сповільнитися або ж прискоритися. Якщо вибрати для проведення перукарських процедур несприятливий день, то волосся може почати випадати, а шкіра голови покриється лусочками лупи. Помилково вважати, що неприємності може викликати тільки стрижка. Хімічна завивка та фарбування також здатні вплинути на шевелюру, якщо їх провести не вчасно.

07-12-14-foto-poradnica600x375-3

Для любителів частої зміни образів важливо, щоб у листопаді 2015 волосся продовжували свій швидкий ріст. Щоб забезпечити бажаний ефект, слід призначити стрижку на дату, коли зростаючий Місяць розташується в першій або в другій чверті.

Немає бажання часто відвідувати салонного майстра, тоді варто вибрати день, коли Місяць вже вступив в спадаючу фазу. Це дозволить не тільки знизити темпи зростання волосяного покриву, але і сприятиме зміцненню коренів волосся. Відростати волосся буде досить повільно, але при цьому не варто чекати і його випадання. Стрижка в молодик – табу. Така процедура, за повір’ями, вкорочує життя людині.

Не варто недооцінювати вплив місячних циклів на людину. Цим можна накликати на себе серйозні неприємності. Скориставшись місячним календарем на листопад 2015 року, визначится з датою відвідування перукарні не складе труднощів. Астрологи оцінюють положення Місяця по відношенню до інших небесних тіл, сузір’ям. Це дозволяє їм припускати які дати виявляться сприятливими, а які ні. Також у створення місячного календаря роблять чималий внесок люди, яким вдалося визначити, які зміни відбувалися в їхньому житті після відвідування перукаря в той чи інший день.

Поради Оракула

Перш ніж вирушити в перукарню, бажано з’ясувати, що говорить про керуюче сузір’я Оракул. Негативний вплив керуючого знака здатен зіпсувати стан волосся, призвести до погіршення здоров’я. Коли Місяць проходить по домівках Стрільця, Козерога, Терезів, Діви, Близнюків і Тільця без побоювань можна проводити з волоссям сміливі експерименти.

Знаками, які найбільшою мірою підходять для стрижки волосся, прийнято вважати Тільця, Козерога і Діву. Якщо стрижка призначена на дні, коли управляє один з цих знаків, то після процедури волосся стане легкокерованими і слухняними, помітно більш пишними, його зростання посилиться. Діва – найкраще сузір’я для завивки і фарбування волосся. Вдалим періодом можна назвати і той, коли в якості керуючих знаків виступають Ваги і Близнюки. Стрілець практично не впливає на стан волосся, але він приносить удачу у всіх починаннях.

Коли Місяць проходить в сузір’ях Скорпіона і Лева, то настає досить сумнівний час для стрижки. Ці знаки прогнозують зміни. Йти до майстра в такі дні варто лише в тому випадку, якщо, як кажуть, гірше вже не буде. Потрібно бути морально готовим як до позитивних, так і до негативних змін у житті. Якщо Скорпіон здатний вплинути виключно на особисте життя, то Лев може змінити становище в найрізноманітніших сферах.

07-12-14-foto-poradnica600x319-1

Варто уникати відвідування перукарні під час керівництва Овна, Риб, Водолія і Рака. На зачісці проходження супутника по дому Овна практично не позначиться, однак може призвести до погіршення стану імунної системи. Стрижка при керівному знаку Водолія призведе до випадання волосся, а Риби викличуть лупу. Якщо немає бажання мучитися з неслухняними волоссям, то потрібно як вогню уникати перукарень, коли Місяць проходить в будинок Рака.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на листопад 2015 по днях

Виходячи з усього вищесказаного, розглянемо коротко дні місячного календаря стрижки та фарбування волосся 2015. Не будемо вдаватися в астрономічні подробиці, зупинимося лише на впливі кожного з днів на волосся і загальне самопочуття.

1 листопада. Період, несприятливий для стрижки. У цей день настрій може помітно погіршати, у людини може виникнути нічим не обґрунтоване почуття невдоволення і навіть відрази до життя. Для роботи з волоссям більше підійдуть наступні доби, коли відвідування перукаря додасть впевненості і поліпшить настрій.

2 листопада. Є бажання поліпшити своє матеріальне становище, тоді варто приділити трохи своєї уваги догляду за волоссям. У цей день відвідування перукарні здатне привернути гроші.

3 листопада. Похід в перукарню буде корисний людям, які бажають змін в житті.

4 листопада. Відмінний день для зміни іміджу. Стрижка та фарбування пройдуть на «ура», волосся ще довго будуть виглядати доглянутим і здоровим.

5 листопада. Стрижка небажана, можливо погіршення здоров’я, загострення хронічних захворювань.

6 листопада. Не варто вибирати цей день для процедур з волоссям, оскільки це може спричинити за собою проблеми з очима: погіршення зору, поява запалення або ячменю, підняття внутрішньоочного тиску.

7 листопада. Сприятливий для стрижки волосся день. Достатньо всього лише трохи вдосконалити свою зачіску, і в життя увірвуться радість і щастя, помітно покращиться настрій.

8 листопада. Стрижка посилить чарівність, додасть популярності, зробить життя більш успішним.

9 листопада. Підстригти волосся варто тим, хто бажає зачарувати своєю появою всіх без винятку. Зміна шевелюри підвищить привабливість.

10 листопада. Не слід відводити цей день під перукарські процедури. В іншому випадку після стрижки з’явиться відчуття млявості і дратівливості, позитивна енергія неминуче буде втрачена.

11 листопада. Усілякі маніпуляції з волоссям здатні накликати на людину нещастя, погіршити загальний стан здоров’я і навіть вкоротити життя.

12 листопада. Продовжиться несприятливий період для роботи з волоссям. Якщо знехтувати попередженням зірок, то це спричинить постійні сварки з домашніми та в робочому колективі.

13 листопада. Стрижка завдасть чималої шкоди, збільшить розмір витрат.

14 листопада. Рішення змінити стрижку саме в цей день викличе незрозумілий дискомфорт, страх втратити близьких.

15 листопада. Період сприятливий для зміни іміджу. Стрижка здатна додати впевненості в своїх силах. Можливе відкриття нових джерел доходів.

16 листопада. Відвідування перукаря може призвести до хвороби. Якщо в цей день вкоротити волосся, то можливі проблеми зі слухом і нюхом.

17 листопада. Найменш вдалий для стрижки день. Внесення змін в зачіску загрожує розвитком серйозних конфліктів. Вони будуть розпалюватися з приводу як з близькими, так і з начальством.

18 листопада. Підстригання нігтів і волосся в цей день допоможе поліпшити настрій і зміцнити здоров’я. У життя прийде успіх і процвітання.

19 листопада. Багато переказів оповідають про дев’ятий день місячного циклу, як про сатанинський, тому краще забути про стрижку, інакше можна накликати на себе багацько проблем і серйозні хвороби.

20 листопада. Візит до перукаря бажано відкласти. Стрижка погіршить здоров’я і сповільнить зростання волосся.

21 листопада. Догляд за волоссям матиме позитивний вплив на здоров’я, поліпшить інтуїцію, запобіжить образам.

22 листопада. Стригтися не рекомендується. У тих, хто не послухає порад Оракула можуть трапитися нещастя і серйозні травми.

23 листопада. Стрижка волосся і нігтів зробить людину красивішою і щасливішою, позитивно позначиться на здоров’ї, особливо на стані сечостатевої та видільної систем організму.

24 листопада. Маніпуляції з формою зачіски і довжиною волосся залучать в життя поліпшення у всіх сферах.

25 листопада. Стрижку робити не варто, оскільки велика ймовірність появи нових хвороб і загострення хронічних недуг.

26 листопада. Стрижка здатна погіршити стан здоров’я.

27 листопада. Стригтися не рекомендується, навіть незначні зміни зачіски можуть призвести до виникнення перешкод, отриманню травм.

28 листопада. Досить вкоротити зачіску, і волосся почне рости гірше. Можливі втрати у фінансовій сфері.

29 листопада. Стрижка та фарбування зміцнить здоров’я і продовжить життя.

30 листопада. Стрижка небажана, можливий розвиток депресії, відрази до навколишнього світу.

Вибір сприятливого дня для стрижки волосся дозволить зберегти позитивну енергетику і позбутися разом з состріженная волоссям від скупчення негативних емоцій і настроїв.

попередня статтяСтрижка та фарбування волосся за місячним календарем на жовтень 2015
наступна статтяМісячний календар стрижки та фарбування волосся на грудень 2015