додому Дієти і харчування

Що таке нутрицевтики і які вони бувають

386

Про існування біологічно активних добавок знають багато. Ще б пак, адже реклама на телебаченні і в Інтернеті постійно рекламує БАДи як панацею від усіх хвороб. Але ж насправді все набагато простіше… БАДи – це всього лише харчові добавки, які допомагають організму краще засвоювати поживні речовини з їжі ( тобто вони є джерелом вітамінів і мінералів ).

Image from Max Pixel, Ліцензія на використання Creative Commons Zero-CC0

По суті, БАДи не можуть вилікувати, але при регулярному прийомі можна помітити поліпшення здоров’я за рахунок правильного обміну речовин. Ці кошти допомагають швидко і ефективно відновити здоров’я. Однак не всі знають, що БАД буває не тільки для схуднення. Наприклад, засіб для зміцнення імунітету. Воно може бути і у вигляді таблеток, і в формі крапель. Вони застосовуються для зміцнення здоров’я, лікування різних захворювань. Є БАДи, які вже багато років служать людям вірою і правдою, а є ті, що з’явилися недавно, але вже встигли придбати величезну популярність.

Біологічно активні добавки — це натуральні лікарські засоби, створені на основі рослинних екстрактів і витяжок з тварин продуктів. За науковому їх називають нутрицевтики. Сьогодні купити нутрицевтики можна онлайн. І кожен лікар знає, що краще своєчасна турбота про здоров’я, ніж його руйнування і подальше лікування.

Нутрицевтики заповнюють недолік поживних речовин або неправильне харчування. Це вітаміни і мінерали, які необхідні для правильного функціонування організму. Вони допомагають регулювати обмін речовин, роботу травної системи, а також беруть участь в процесі освіти енергії. В даний час нутрицевтики дуже популярні і широко застосовуються в сучасній медицині і косметології. Нутрицевтика – це не тільки вітаміни, але і поживні речовини, які роблять позитивний вплив на організм людини.

По суті, нутрицевтики — це добавки до їжі, що містять необхідні організму речовини. Вони являють собою комплекси вітамінів і мінералів, необхідних організму людини. До складу нутрицевтиків входять вітаміни, мінерали, амінокислоти, жирні кислоти, антиоксиданти, поліфеноли та інші корисні речовини. Завдяки їм організм отримує всі необхідні елементи для нормального функціонування. Такі добавки застосовуються для заповнення нестачі вітамінів або окремих речовин в організмі.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Додати коментар