додому Краса і здоров'я

Що їсти при печії

449

Коли кислота зі шлунка з різних причин піднімається у стравохід, з’являються неприємні симптоми. Людина відчуває печію, біль у грудях, відрижку, кашель. Щоб вирішити проблему, лікарі призначають лікарські препарати та дієту. Вона включає продукти, які полегшують стан, усувають печію.

Фото canva.com/gettyimages

Кефір

Одна з причин появи неприємного симптому – ушкодження слизової оболонки стравоходу. Кисломолочний продукт покриває його стінки, чим заспокоює печію. Важливо вибрати кефір із низьким вмістом жиру. Велика його кількість призводить до відкриття м’яза, що розділяє стравохід та шлунок, що дозволяє кислоті переміщатися вгору.

Вівсянка

Продукт із високим вмістом клітковини змушує відчути ситість. Людина має більше шансів уникнути переїдання, що сприяє появі неприємного симптому. Крім того, вівсянка поглинає шлункову кислоту. Важливо пам’ятати, що клітковина працює за достатньої кількості рідини.

Банани

Плоди – лужний продукт, який покриває нервову оболонку стравоходу. У такий спосіб він нейтралізує дію кислоти. Банани багаті на пектин. Це розчинна клітковина, яка підтримує хороше проходження їжі через ШКТ. До лужних продуктів належать цвітна капуста, мигдаль, диня.

Імбірний чай

Напій справляє потрійний ефект. Завдяки лужній дії він знімає запалення, зменшує подразнення шлунково-кишкового тракту. Імбир полегшує нудоту, яка виникає при попаданні кислоти в стравохід.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут