додому Краса і здоров'я

Рене Зеллвегер задоволена обговоренням її зовнішності

Голлівудська актриса Рене Зеллвегер (Renee Zellweger) давно не радувала шанувальників новими фільмами, і тим не менш днями їй вдалося влаштувати невелику сенсацію. У понеділок 45-річна знаменитість блиснула на церемонії Elle Women In Hollywood Awards, вразивши публіку серйозними змінами у зовнішньому вигляді. Світські оглядачі запідозрили, що не обійшлося без втручання пластичного хірурга, причому втручання не дуже вдалого. Але Рене вже заявила, що не варто за неї турбуватися, а бурхливе обговорення її зовнішності актрисі навіть подобається.

foto_poradnica_23.10.2014-02_resized

Зміни в обличчі Рене досить сильно кидаються в очі. Причому більшість журналістів сходяться на думці, що ці зміни не на краще, але сама зірка вважає, що подібна точка зору є хибною.

«Я цілком задоволена зауваженнями про те, що виглядаю по-іншому! — заявила Зеллвегер виданню People. — Я тепер дійсно живу інакше, щасливіше. Моє життя стала повноціннішим, і рада, що це відбивається на зовнішності».

В недалекому майбутньому Зеллвегер планує приступити до роботи над фільмом «Повна правда» в компанії Деніела Крейга (Daniel Craig).

«Мої друзі кажуть, що я виглядаю умиротвореною, — додала актриса. — Я здорова. Розумієте, довгий час я недостатньо дбала про себе. У мене був нереалістичний робочий графік, який не дозволяв мені навіть думати про себе. Але замість того щоб зупинитися і змінити ситуацію, я продовжувала працювати до тих пір, поки повністю не вибилася з сил і була змушена приховувати виснаження. Але, нарешті, я вибрала інший шлях».

foto_poradnica_23.10.2014-02-01_resized

На всякий випадок преса нагадує, що в минулому Рене не раз виступала проти пластичних операцій з метою омолодження. Але не виключено, що зараз думка знаменитості трохи змінилося.