додому Краса і здоров'я

Міла Куніс хоче бути сексуальною

Актриса Міла Куніс (Mila Kunis) насолоджується всіма принадами материнства, але не забуває і про весілля. За чутками, знаменитість поступово починає підготовку до свята одруження зі своїм коханим Ештоном Катчером (Ashton Kutcher), і для початку взялася за корекцію фігури після пологів.

foto_poradnica_23.10.2014-03_resized

Передбачається, що весілля зіркова пара зіграє влітку наступного року, а поки Міла роздумує над відповідним нарядом. За даними таблоїдів, актриса вже вирішила для себе, що на торжестві вона буде «сексі» і тепер має намір приступити до активних занять фітнесом, також вона вже сіла на досить жорстку, але в той же час здорову дієту.

Нагадаємо, малятко Міла подарувала коханому в ніч на перше жовтня. За словами друзів, актори неймовірно щасливі і намагаються бути зразковими батьками.

«Міла чекає не дочекається, коли ж знову зможе відчути себе сексуальною, — розповіло джерело з оточення знаменитості порталу RadarOnline.com. — Вона почала робити нетривалі прогулянки на велосипеді, займається спеціальним комплексом йоги для жінок після пологів, довго гуляє з Уайэтт (Wyatt). Вона чекає, коли лікарі дозволять їй приступити до активних тренувань, і, швидше за все, це відбудеться в кінці місяця. Міла — мініатюрна дівчина і вже виглядає майже так само, як і до пологів, але вона хоче бути у відмінній формі до весілля».

За даними таблоїдів, Куніс і Кутчер планують одружитися в липні наступного року. Поки ж пара планує зосередитися на догляді за первістком. Між іншим, Ештон вже попросив продюсерів серіалу «Два з половиною людини», в якій він грає головну роль, переглянути його робочий графік.