додому Дім і затишок

Правила миття ламінатної підлоги

61

Це знайомий сценарій: ламінатна підлога стає шорсткою, липкою або смугастою після миття, залишаючи підлогу гіршою, ніж якби ви залишили її брудною. Розуміння ламінованої підлоги та найкращого способу її очищення та блиску – це ключ до того, щоб ваша підлога зі штучного дерева виглядала як його аналог із твердої деревини. І хоча ламінована підлога може бути важко витирати, існує безліч рішень, які не вимагають заміни дощок. Що вам знадобиться? Правила миття ламінатної підлоги

  • Швабра для пилу.
  • Пилосос.
  • Волога швабра.
  • Серветки, що чистять.
  • Засіб для чищення ламінатної підлоги.
  • Дистильований білий оцет (за бажанням).
  • Спирт для протирання (за бажанням).

Інструкції

Ламіновані підлоги слід щодня протирати від пилу або пилососити, щоб видалити поверхневий бруд і пісок, які можуть спричинити подряпини та знос обробки підлоги. Не забудьте заглянути під килимки, які можуть затримувати пісок, який дряпатиме підлога. Плями та брудні сліди слід негайно очистити. Залежно від інтенсивності руху в кімнатах підлоги там слід ретельно чистити не рідше одного тижня. Правила миття ламінатної підлоги

Візьміть собі швабру для пилу або пилосос, щоб видалити поверхневий бруд замість вологої швабри. Волога швабра збере частинки піску та розкидає їх по підлозі. У кращому разі це призведе до появи розлучень та залишків. У гіршому випадку пісок подряпає поверхню вашої статі. Якщо ви використовуєте пилосос, виберіть машину з налаштуванням для твердої підлоги, оскільки пилососи з рухомими щітками можуть з часом подряпати та пошкодити ламінат.

Хоча це може здатися нелогічним, традиційна мітла – не найкращий інструмент для ламінованої підлоги. Звичайні віники залишають після себе частинки, в результаті чого підлога все ще містить пісок. img class=”aligncenter” src=”http://sovets24.ru/photos/article-contents/compress/dWcSiUirZekDZjiE.jpg” alt=”Правила миття ламінатної підлоги” />

Дорогий засіб для чищення ламінатної підлоги не завжди є найкращим рішенням. Виберіть очисник, який призначений для роботи з вашим типом підлоги, а також відповідає вашому бюджету, або, що ще краще, зробіть свій власний розчин, використовуючи оцет або навіть трохи спирту для протирання. І яке б рішення ви не вибрали, не перестарайтеся.

Хоча використання тонни засобу для чищення на брудній підлозі привабливе, воно залишає після себе осад, який є основною причиною того, що з часом ламінатні підлоги виглядають тьмяно.

Вологе прибирання

Правила миття ламінатної підлоги

Вода та інші рідини можуть просочуватися між шаруватими дошками, зрештою ушкоджуючи вашу підлогу. При прибиранні зведіть споживання води до мінімуму і розпорошуйте на підлогу тільки стільки засобу для чищення, скільки вам потрібно для даної секції. Якщо ви використовуєте традиційну швабру, віджимайте її до тих пір, поки вона не стане ледь вологою. Підлога повинна висохнути в протягом однієї – двох хвилин після миття.

Поліровка

Правила миття ламінатної підлоги

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваша підлога блищала після миття, витріть її насухо. Добре працює серветка для чищення, що вбирає, прикріплена до швабри для пилу, а також насадка для сухої швабри з мікрофібри. Працюйте кругами за допомогою вибраного вами інструменту і акуратно поліруйте кожну секцію підлоги для приємного блиску. зберегти його таким. Розмістіть як внутрішні, так і зовнішні килимки біля входів до вашої оселі. Подумайте про правило без взуття в будинку і помістіть невелике нагадування в передпокій. Витріть розливи, безлад та переповнення поливу рослин, як тільки це станеться. І використовуйте захисні підкладки на нижній частині стільців, диванів та столів, щоб запобігти старінню або передчасному пошкодженню вашої статі.

Джерело

попередня статтяПричини, симптоми та лікування алергії на ліки
наступна статтяЩо потрібно знати про здоровий сон

Додати коментар