додому Краса і здоров'я

Підтримати жіноче здоров’я можна за допомогою декількох продуктів.

45

Жіноче здоров’я неймовірно крихке, найменший стрес або порушення режиму може призвести до збоїв у гормонах або ж сприяти розвитку хвороб репродуктивної системи. І якщо зі стресом досить важко боротися, враховуючи, що дехто з нас проживає у мегаполісі, то налагодити режим харчування і сну набагато легше. Особливу увагу жінкам варто приділити саме харчуванню і ретельно обирати продукти, які опиняться на тарілці. Ми розповімо, які продукти варто розглянути під час наступного походу у супермаркет, якщо ви дбаєте про своє здоров’я.

Image by Steve Buissinne from Pixabay

Томати

Так, кислота, що міститься у помідорах, може викликати неприємні відчуття у людей, які страждають через проблеми з травною системою, тож будьте обережними і обирайте продукт з урахуванням індивідуальних особливостей. Однак якщо ви не відчуваєте проблем зі шлунково-кишковим трактом, варто надавати перевагу томатам хоча б кілька разів на тиждень, причому овочі можуть з’явитися на вашій тарілці або у сирому, або у тушкованому вигляді. Користь томатів у тому, що вміст у них антиоксиданту лікопіну відмінно допомагає боротися з вільними радикалами, а також ви захищаєте клітини ДНК від пошкоджень. Жінкам у період менопаузи варто з особливою увагою поставитися до томатів — цей овоч дозволяє знизити ризик виникнення раку молочної залози.

Креветки

Багато жінок скептично ставляться до даних морських мешканців, вважаючи їх виключно закускою до пива, проте не слід недооцінювати креветки як джерело корисних речовин для організму. Як і морська риба, креветки містять поліненасичені жирні кислоти, які забезпечують нормальний синтез гормонів. Напевно, не варто говорити, наскільки важливою є тема гормонів для будь-якої мешканки великого міста. Регулярне вживання креветок у вареному вигляді сприяє підтриманню організму у тонусі і правильному обмінному процесу. Крім того, ці морські істоти можуть значно знизити ризик розвитку онкологічних захворювань.

Часник

Сьогодні багато людей воліють використовувати часник у вигляді готової приправи, проте свіжий овоч буде незамінним, якщо ви дбаєте про своє здоров’я. Ви можете використовувати його у якості добавки під час приготування супу або під час запікання м’ясних продуктів, важливо використовувати саме свіжі головки часнику. Власне часник знижує ймовірність виникнення раку яєчників, оскільки містить майже 70 фітонутрієнтів. Однак варто бути обережними з приправою, якщо ви страждаєте на захворювання шлунково-кишкового тракту.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

Джерело

попередня статтяЯку користь несе рання вечеря для організму
наступна статтяЯк впливає безлад в будинку на стан здоров’я людини

Додати коментар