додому Сім'я і відносини

Перестаньте робити ці 4 речі, якщо ви хочете знайти кохання

12

Фільми, які ми дивимося, невірно зображають абсолютно нестійкі та нереалістичні ідеї істинного кохання, замість того, щоб пролити світло на те, як наші власні дії можуть завадити нам знайти справжнє кохання. Ось що вам потрібно припинити робити, якщо ви хочете знайти кохання:

Перестаньте бути нужденною

Немає більше швидкого способу відштовхнути чоловіка, ніж потребувати його. Хотіти чоловіка – це не те саме, що потребувати його. Потреба — це стан розуму, при якому ви почуваєтеся неповноцінним або відчуваєте емоційну порожнечу і намагаєтеся заповнити цей порожній простір стосунками або схваленням чоловіка.

Чоловік з радістю вступить у стосунки з жінкою, яка бачить і цінує його саме таким, яким він є. З іншого боку, чоловік уникатиме жінки, яка бачить у ньому єдиний засіб почуватися добре або виправдовувати своє існування.

Припиніть шукати кохання та навчитеся любити себе

Коли ви не можете знайти кохання, це часто є симптомом відсутності любові до себе. Ви повинні спочатку полюбити себе, або ви ніколи не зможете змиритися з тим, що хтось інший може любити вас. Перший спосіб залучити кохання — це налаштуватися на позитивний лад і бути готовим його прийняти. Подібне притягує подібне. Якщо ви хочете знати, який хлопець вам сподобається, просто подивіться, як ви ставитеся до себе у своєму повсякденному житті.

Припиніть грати роль

Ви не можете встановити справжній зв’язок з кимось, якщо прикидаєтеся тим, ким не є або намагаєтеся відповідати ідеальному уявленню хлопця про те, яку жінку він хоче. Кохання — це коли тебе бачать, знають і ти вразливий.

Перестаньте розігрувати жертву

Простіше придумати історію, яку ви розповісте собі, щоб зняти відповідальність зі своїх власних плечей. Справа в тому, що в нашому житті будуть речі, які ми не зможемо контролювати, і деякі з них можуть справити на нас справді сильний вплив, але ми маємо вибір.

Перестаньте робити ці 4 речі, якщо ви хочете знайти кохання

Ви повинні вирішити, яку роль ви граєте у своєму власному житті. Ви тріумфуюча героїня чи трагічна жертва? Ким би ти хотів бути більшим? Який із них, чесно кажучи, здається вам найкращим?

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяЯк вирішити конфлікт у сімейних відносинах
наступна стаття7 ознак неправильного харчування

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут