додому Сім'я та стосунки

Де познайомитися з чоловіком мрії – відео

2194

Скільки б не були в моді фемінізм і емансипація, жінки по колишньому бажають зустріти свого принца і вступити в шлюб, народити дітей, і виховувати їх разом з чоловіком. Щоб мрія збулася – потрібно познайомитися з чоловіком мрії. Де можна зустріти цього самого принца?

Перш ніж знайомитися, жінці слід визначитися, якого чоловіка вона бажає зустріти, які його інтереси, що вона очікує від чоловіка. Виходячи з очікувань, можна починати шукати свого чоловіка. А водяться чоловіки мрії в таких місцях.

19-02-15-foto-700x513-1

Знайомство через родичів або знайомих.

Навіть у нашому прогресивному 21 столітті популярністю користується знайомство через родичів і друзів. Якщо в колі знайомих є холості чоловіки, охочі знайти сімейне щастя і жінки, які мають аналогічні побажання, природно, їх зведуть. Зустріч може відбутися на вечірці, у сімейному колі, в гостях.

Такий вид знайомства має свої переваги. Оточення сприятиме вашому знайомству, люди наближені дадуть підказки, розкажуть деякі моменти про вашого візаві. Однак цей спосіб знайомства має і деякі недоліки. Часом коло знайомих або родичів прагнути звести абсолютно невідповідних один одному людей. Також може бути присутнім відчуття втручання в особисте життя і в разі невдачі можна нажити собі ворогів серед вчорашніх рідних і знайомих. А може, хтось переслідує свої меркантильні цілі. Додатково – ареал знайомств обмежений вашим колом родичів, друзів і знайомих.

Незважаючи на свої недоліки, цей спосіб познайомитися для створення сім’ї вельми ефективний. Багато щасливих сімейних пар познайомилися таким способом і вельми щасливі. Метод гідний використання.

Знайомство в професійних колах

У сучасному світі у успішній, працюючій жінці є маса способів познайомитися з чоловіком саме в робочий час. Останні років 20 завдяки робочих моментах склалося багато пар. У цього способу є маса переваг. В першу чергу коло потенційних кавалерів велике. Їх можна оцінити за параметрами ставлення до роботи, характеру, поведінки, успішності (дивлячись які критерії ідеального майбутнього чоловіка вибрала для себе жінка).

Ще однією перевагою є можливість додаткових знайомств. Можна знайти другу половину серед колег, клієнтів, контрагентів. Будь-яка компанія співпрацює з постачальниками, банками, державними органами та іншими установами. І у всіх цих структурах є чоловіки, які, можливо, теж перебувають у пошуках другої половини.

Деякі професії передбачають спілкування з новими людьми. Це продавці, медичні професії, офіціантки, організатори різних заходів, співробітники спортивної індустрії, люди творчих професій, фрілансери, які шукають замовників, і робота із замовником передбачає зустріч і контакти і обговорення проектів. Більшість дівчат спеціально влаштовуються працювати в місця скупчення чоловіків, щоб вийти заміж. І їм це вдається.

Незаперечним плюсом цього способу є те, що на роботі жінка має можливість показати себе з кращого боку і підкорити вподобаного чоловіка. Це ж і недолік. Дама бачить чоловіка у діловій іпостасі, в його парадному вигляді. І невідомо, чи влаштує її цей же чоловік вдома, на дивані, в заяложеній майці і пакетом чіпсів, що вболіває за улюблену команду. Є ризик закохатися в парадний образ і не прийняти людину в інших іпостасях. До речі, кавалерів підстерігає та ж небезпека: ви можете підкорити його своїм бездоганним діловим виглядом, але до вашого домашнього вигляду він може бути не готовий.

В цілому, цей спосіб познайомитися для створення сім’ї ефективний. Статистика говорить про великий відсоток пар, які познайомилися саме в професійному середовищі. Цей спосіб знайомства варто взяти на замітку.

Місця дозвілля

Не єдиною роботою живе людина. Прекрасні місця для знайомства – кафе, ресторани, куди ви заглянули випити кави або пообідати в робочий час. З чоловіками ви обов’язково познайомитеся, якщо відвідаєте спортивний зал, фітнес – центр, виставки, заходи, презентації. Причому, чим вищий рівень заходу, тим солідніші на ньому чоловіки.

Подібні місця знайомства припускають свободу вибору – хочете познайомитися з меломаном – йдете на музичні заходи. Чоловіки різного віку, але обов’язково – прагнуть до здорового способу буття – мешкають у фітнес-центрах і в тренажерних залах. У кафе бізнес – центру можна зустріти чоловіків – співробітників компаній, офіси яких розташовані в цій будівлі.

Вибираючи місце дозвілля, можна познайомитися з певним контингентом чоловіків. Але слід пам’ятати, що місце знайомства в даному випадку майже нічого не вирішує. Як будуть розвиватися ваші відносини – залежить тільки від вас.

Освіта

Чоловіка мрії можна зустріти на різних курсах підвищення кваліфікації, додаткових курсах, тренінгах, навчальних заходах. Плюси такого знайомства незаперечні – ви познайомилися з людиною, яка прагне до знань, у вас, можливо схожі інтереси. Додатковий бонус – можливо, цей серйозний чоловік дуже зайнятий, щоб шукати десь другу половину і ви тут вельми до речі.

За статистикою, різні курси підвищення кваліфікації та професійні тренінги – прекрасне місце, щоб познайомитися з гідним чоловіком і ближче пізнати один одного. Тривалий курс дозволить вам придивитися один до одного, створить умови для зустрічей і допоможе зрозуміти, чи ваша це людина.

Якщо ви бажаєте познайомитися для серйозних відносин, навчайтеся!

Можливості великого міста

Багато щасливих пар познайомилися випадково. Зустрілися в торговому центрі, в аеропорту, на автостоянці, в супермаркеті та інших місцях великого міста. Ці зустрічі, як правило, випадкові, в подальшому привели до створення сім’ї.

Яка ймовірність серйозних стосунків із чоловіком, що зустрівся випадково? Насправді велика. Адже ситуацій і обставин може бути багато. Наприклад, можна допомогти симпатичному чоловікові в магазині вибрати товар (якраз можна дізнатися про нього необхідний мінімум інформації). Попросити привабливого незнайомця допомогти вам з машиною або запитати поради в аеропорту чи на вокзалі.

Багато випадків, коли чоловіки самі проявляють ініціативу. Наприклад, допомагають потримати сумки, виїхати з парковки або, якщо ви потрапили в неприємну ситуацію, допомагають вам знайти вихід. Іноді навіть у кризових ситуаціях можна зустріти свою долю.

Кожен день в місті можна знайомитися з великою кількістю чоловіків. І як тут не зустрітися зі своїм ідеальним чоловіком. На практиці, ймовірність познайомитися для серйозних стосунків випадково велика.

Інтернет

Світова павутина дає необмежені можливості для знайомства і спілкування з новими людьми. І для серйозних стосунків, всупереч усталеним стереотипам, в інтернеті можна познайомитися. Відразу відзначимо, що ймовірність знайти чоловіка для шлюбу на сайтах знайомств мала. В основному в мережі практикуються знайомства на одну ніч і тематичні знайомства. Однак є і в мережі місця, де можна зустріти чоловіка мрії.

В першу чергу це тематичні портали. Ви відразу можете визначити інтереси людини, поспілкуватися з ним спершу тематично, а потім і про життя. Тематичні портали дають можливість познайомитися з великою кількістю людей, які сидять в інтернеті не просто так. Як правило, на таких ресурсах користувачі налаштовані один до одного доброзичливо і по діловому, так що ви маєте шанс познайомитися і поспілкуватися (а може – знайти свою долю).

Ще один прекрасний спосіб знайомства – через соціальні мережі. Можна відразу оцінити свого візаві, подивитися його інтереси, фотографії, оцінити пости, які він розміщує і прийняти рішення, починати з ним спілкуватися чи ні. До речі, для серйозних відносин не тільки ви можете шукати чоловіка, а й вас можуть шукати.

Недоліком цього способу можна вважати якусь віртуальність. Людина може бути не тим, за кого себе видає. Однак, якщо і ви, і ваш знайомий чоловік налаштовані серйозно, ваше знайомство цілком може перерости в реальне, а там вже вирішите, наскільки ви підходите один одному.

Оцінка цього способу знайомства – цілком можливо знайти чоловіка мрії, було б бажання.

У сучасному світі існує безліч реальних способів познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків. Решта залежить від вас обох.

http://youtu.be/noNLrJBNVYw

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут