додому Краса і здоров'я

Нежирний засіб для зволоження шкіри

Рідкісна жінка може похвалитися ідеально красивою шкірою від природи. Навіть у відомих моделей і зірок є проблеми, з якими вони борються. У гонитві за мрією про молоду, гладку, свіжу шкіру дами різного віку вирішуються навіть на кардинальні заходи в кабінеті косметолога. Однак якщо грамотно виробити систему регулярного догляду і використовувати ефективні засоби, поліпшити зовнішній вигляд і наблизитися до ідеалу цілком реально і в домашніх умовах.

Нежирное средство для увлажнения кожи

Виглядати молодо і мати здоровий, рівний колір обличчя – зовсім не диво природи, а копітка робота. Від чого залежить здоров’я шкіри в першу чергу? Звичайно, від нормального зволоження. Саме вода є основним чинником її молодості і краси.

Що таке зневоднення?

Термін «зневоднення» щодо шкірного покриву людини означає, що порушено захисний шар. І волога, яка насичує клітини епідермісу, дуже швидко випаровується з поверхні. Дефіцит вологи призводить до втрати еластичності, сухості і появі перших зморшок.

Шкіра жінки дуже вразлива до втрати вологи. Проблеми виникають з багатьох причин:

  • забрудненість навколишнього середовища;
  • неправильний догляд;
  • вплив спеки та холоду.

Кожен з цих чинників є джерелом величезного стресу для шкіри і незмінно призводить до втрати вологи.

В чому різниця: суха або зневоднена?

Помиляються ті, хто суху шкіру прирівнює до збезводненої і навпаки. Між цими поняттями є суттєва відмінність. Суха шкіра є наслідком нестачі поживних речовин і відсутності на поверхні жирового мастила. А зневоднена — це в першу чергу кардинальний дефіцит вологи, що ніяк не пов’язано з жирністю покриву.

Таким чином, зі сухістю потрібно боротися харчуванням і зволоженням, а зі зневодненням — тільки зволоженням, причому як зовнішнім, так і внутрішнім.

Втрати вологи схильні всі типи шкіри. Характерні ознаки зневоднення:

  • Нормальна і суха при зневодненні тьмяніє, лущиться, в чутливих місцях швидко покривається сіточкою зморшок.
  • Комбінована і жирна шкіра може придбати попелястий відтінок, пори виглядають ще більш розширеними, з’являється лущення на підборідді, в районі носа. Зневоднення стимулює більш активне утворення сала і, як наслідок, неприємний «глянцевий» блиск.

А головне – втрата вологи тягне за собою передчасне старіння, в’янення шкіри. Тому без активного зволоження найбільшого органу на тілі людини точно не обійтися!

Жирність і зволоження

Головні етапи в системі догляду за жирною і комбінованою шкірою — очищення, відлущування і зволоження. Даний тип шкіри сам по собі не вимагає додаткового живлення, в його структурі достатньо власного шкірного сала, але процедура знежирення може бути сприйнята як сигнал до ослаблення природного захисту, і сальні залози можуть почати виробляти ще більше секреції себума.

Це призводить до більш сумних наслідків: закорковування сальних залоз і розвитку запального процесу, появі почервонінь і акне.

Важливо вчасно прийти жирній шкірі на допомогу, забезпечивши якісне зволоження. Кращий спосіб – використовувати засоби з гіалуроновою кислотою і колагеном. Одночасний вплив даних двох компонентів, які ще називають гідрофіксаторами, позитивно позначається на стані шкіри, оскільки вони миттєво її зволожують і відновлюють свіжість обличчя.

Ніжна текстура гелів і сироваток з активними інгредієнтами – найкомфортніша для даного типу шкіри. Вони легко наносяться і миттєво вбираються. Як результат: жодного блиску, матовий ефект, швидке зволоження і видиме розгладження зморшок.

На відміну від жирних кремів, не рекомендованих до використання через їх важку текстуру і щільний склад, застосування аква-гелів і зволожувальних сироваток гарантує зменшення зморшок і яскравість шкіри.

Методи зволоження

Існує два основних способи зволоження шкіри: внутрішній і зовнішній.

Перший – внутрішній — метод турботи про шкіру дозволяє стимулювати дерму на самостійне вироблення зволожувальних речовин, в результаті чого утворюється бар’єр для випаровування вологи. Для цього треба не тільки регулярно пити воду в достатній кількості. Правильний догляд передбачає і здоровий спосіб життя, повноцінне харчування. Зменшення споживання жирної їжі, додавання в раціон свіжих овочів і фруктів, приймання вітамінів, позитивні емоції, часті прогулянки на свіжому повітрі і відмова від шкідливих звичок – всі ці заходи, як би банально не звучало, дозволять дуже скоро побачити в дзеркало красу, що йде зсередини.

Другий – це використання косметичних засобів направленої дії, таких як Concentrate «Гіалуронова кислота & Колаген» Aqua-гель 24 години». Гель при нанесенні створює на шкірі тоненьку захисну плівку, що запобігає транс епідермальну втрату вологи. Таким чином шкірі забезпечується тривале зволоження на цілий день.

Нежирное средство для увлажнения кожи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут