додому Поради

Малятко (4 — 6) зошити для дошкільнят

Підготовка дітлахів до школи означає не просто купівлю їй білих шкарпеточок, кольорових олівців та пластиліну. Передусім, малятко повинно бути обізнаним в основних навчальних дисциплінах: математиці, читанні, письмі, природознавстві тощо. Розібратись у них вам допоможуть навчальні посібники та зошити. От про них і поговоримо.

Василь Федієнко розробив низку прописів, збірників, методичних видань для дошколят за останнє десятиліття. Сьогодні ми розповімо про добірку зошитів «Малятко».

Кожен робочий зошит «Малятко» присвячений одній темі, серед яких математика, читання, письмо, мислення та мовлення — вибір великий. Ці навчальні посібники мають приємний додаток: окрім базових навичок з певної дисципліни (для письма — розрізняти букви, для читання — порахувати кількість звуків у слові), дитина розвиває ще й мислення. Тобто всі вправи розраховані на те, щоб мозок малюка «тренувався».

Зошит для підготовки малюка має:

  • Зручний формат. Видання має бути невеличким за розміром, щоб навіть у дитячий рюкзак помістилося.
  • Приємну кольорову палітурку. Приваблива зовні, обкладинка повинна бути досить міцною, щоб зберегти сторінки неушкодженими.
  • Цікаві вправи. У віці від 4 до 6 років тільки через гру ми можемо навчити дітей чого-небудь.
  • Щільні сторінки. Вони не рвуться від найменшого дотику та від натиску звичайного олівця.
  • Поділ на рівні. Для початківців (дітей чотирирічного віку) вибирають базовий рівень. А для тих, хто вже зовсім скоро сяде за шкільну парту, рівень вищий.

Для батьків, зацікавлених у розвиткові своїх дітей, маємо гарну новину. Усі принади, перелічені вище, є в зошитах для підготовки малюка Василя Федієнка.

Це ж елементарна математика, Ватсоне

Наприклад, розглянемо зошит Цікава математика 4-6 років. Завдяки численним типовим завданням ваша дитина навчиться розрізняти елементарні геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник та ін.), рахувати до десяти (у вищому рівні складності до двадцяти) та виконувати прості арифметичні дії, цебто додавання та віднімання. Також ви можете додати елементи занять у повсякденні справи дитини: полічити пташок на прогулянці, з’ясувати, яких яблук більше — червоних чи зелених і таке інше.

Великому кораблеві велика й дорога

Робочий зошит для старшого шкільного віку тим і відрізняється від звичайних прописів: він має пропонувати певні вправи, які потім дитина зустріне у шкільних підручниках. Бо послідовність виконання завдань, підвищення рівня складності, додаткові вправи, що розвивають мислення — усе це важливе для комплексного та послідовного навчання малюка.

Складно вибирати — легко купувати

Купити Малятко для 4-6 років можна на офіційному сайті Видавничого дому «Школа». А якщо ви не з Харкова, завітайте до книжкових крамниць вашого міста та до офіційних представників Видавничого дому «Школа». Нехай ваші діти вивчають корисні дисципліни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут