додому Краса і здоров'я

Яких проблем зі здоров’ям можна уникнути, якщо працювати за комп’ютером стоячи

7

Якщо ваша робота пов’язана з сидінням за комп’ютером, то ви, звичайно, вже знаєте про шкоду, яка наноситься організму. Всім, хто проводить сидячи по вісім і більше годин на день, необхідні регулярні перерви, піші прогулянки і заняття спортом. Якщо ж людина взагалі ігнорує важливість рухової активності, та до того ж нехтує повноцінним відпочинком і правильним харчуванням, то через кілька років ризикує отримати цілий «букет» різноманітних болячок.

Image by ptra from Pixabay

Виявляється, багатьох неприємностей зі здоров’ям можна уникнути, якщо почати працювати стоячи! Так-так, не дивуйтеся. Вже доведено, що саме в цій позі перебувати набагато корисніше для вашого тіла, ніж сидіти на стільці. Звичайно, це не означає, що потрібно відразу ж відмовлятися від старих звичок. Але ось спробувати стояти годинку-другу замість сидіння однозначно варто!

Отже, які зміни вас очікують?

Покращиться постава і зменшаться болі в спині

Практично всі офісні співробітники скаржаться на болі в спині. Проблема вирішується фізкультурою, масажем або роботою стоячи, оскільки саме в цій позі можна розслабити напружені м’язи.

Зникнуть неприємні відчуття в очах і покращиться зір

Науково доведено, що регулярна робота за комп’ютером шкодить зору. Але що зміниться, якщо працювати стоячи? Виявляється, саме стоячи можна з легкістю дотримувати необхідну дистанцію до екрана. А це дозволить зняти навантаження з очей і позбутися від неприємних відчуттів. Крім того, з часом може покращитися зір, а якщо проблеми вже є, то вони не посиляться.

Ви почнете худнути

Несподівано, правда? Проте, ви дійсно почнете скидати вагу, адже працювати стоячи набагато складніше, ніж сидіти, спершись ліктями на стіл або спиною на спинку стільця. Ви будете спалювати більше калорій протягом дня, і з часом помітите, що позначка на вагах стала меншою.

Мінімізується ризик хвороб нирок

Якщо людина проводить за комп’ютером більше трьох годин на день, вона згідно зі статистикою потрапляє в групу ризику людей, які страждають від хвороб нирок. Якщо ви почнете працювати стоячи, то зведете таку ймовірність до мінімуму.

Знизиться ризик захворіти на цукровий діабет

Якщо людина більшу частину дня проводить в сидячому положенні, а приходячи додому лягає спати, то у неї є неабиякий ризик захворіти діабетом. Річ у тім, що через такий спосіб життя в крові знижується рівень цукру, і єдиним варіантом цього уникнути є зміна пози під час роботи.

Виявляється, робота стоячи приносить нашому організму тільки користь!

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяЯк стрес руйнує ваш організм
наступна статтяЧому сухофрукти можуть бути шкідливими

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут