додому Поради

Небезпека споживання продуктів з пальмовою олією

Лікар попередив, що постійне споживання продуктів, що містять олію пальми, сприяє збільшенню поганого холестерину у кровообігу та судинах.

Фото canva.com/gettyimages/

Олександр М’ясников розповів, що продукти харчування, у виробництві яких використовується пальмова олія, можуть створювати та посилювати проблему високого рівня холестерину. Причому поганого або ЛПНЩ-холестерину, що поширює ліпопротеїни низької щільності.

Саме цей тип жиру утворює в кровоносних судинах та артеріях скупчення, що викликають їх закупорку та сприяють розвитку небезпечних порушень, включаючи серцеві напади, інсульти.

М’ясников зауважив, що небезпечна не пальмова олія як така, а продукт її переробки, який використовується харчовою промисловістю. Зокрема, така перероблена пальмова олія застосовується для виготовлення хлібних виробів, різного роду випічки, кондитерських ласощів.

Лікар уточнив: подібна олія, перероблена, стає джерелом трансжирів – саме вони сприяють скупченню холестерину в крові та судинах.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут