додому Краса і здоров'я

На високий цукор в крові вкажуть три приховані ознаки

70

Діабет-поширене захворювання, яким страждають близько 300 млн осіб у всьому світі. Але багато людей навіть не підозрюють, що знаходяться в групі ризику через “тихих” ознак хвороби.

Такі симптоми довгий час залишаються непоміченими, що збільшує ймовірність розвитку проблем з серцем або пошкодження нервів. Як пояснили в клініці Wayne UNC Health Care, найбільш поширеними прихованими ознаками високого цукру в крові є незвичайні поколювання в різних ділянках тіла. Цей стан викликаний надмірним вмістом цукру в крові, який пошкоджує нервові закінчення, пише Express.co.

Ще однією ознакою хвороби є свербіж шкіри і довгий загоєння синців. “Діабет має багато ранніх ознак, але деякі симптоми нечіткі. Якщо ви помічаєте їх, спробуйте перейти на низьковуглеводну дієту, що складається з білків і листових овочів. Уникайте солодких напоїв і випивайте не менше 2 літрів води в день. Цілком можливо, що протягом декількох днів всі ці ознаки зникнуть”, – порадили лікарі.

Фахівці пояснили, що незначні симптоми можуть бути не пов’язані з діабетом, а бути результатом вживання в їжу занадто великої кількості вуглеводів, з якими організм не справляється. Наприклад, поколювання можуть бути спровоковані поганою циркуляцією крові, а свербіж викликаний алергією або екземою.

Однак, якщо з’являються одночасно хоча б два з цих ознак, краще звернутися в лікарню. При відсутності лікування діабет збільшує ризик серцевих захворювань або інсультів, а також деяких видів раку і проблем з нирками.

Джерело

попередня статтяЧи потрібно вдаватися до компромісу під час сварок
наступна статтяЧому краще не спати поряд з батареєю

Додати коментар