додому Астрологія та Гороскопи

Місячний календар стрижок волосся на березень 2016 рік

2080

Розглянемо місячний календар стрижок волосся на березень 2016 року.

місячний календар стрижек на березень 2016р.

1 березня. День прекрасно підходить для стрижки волосся за місячним календарем. Це цілком можуть бути звичайні стрижки, каскадні або модельні. Якщо ви плануєте виконати фарбування, то краще використання природних барвників в цей день. Вони не зроблять шкідливого впливу на волосся. Фарбування буде якісним.

2 березня. Місяць все ще в тій фазі, при якій небажане фарбування синтетичними засобами. Бажано використовувати натуральні компоненти. Для того щоб не постраждало здоров’я ваше і ваших близьких, не слід стригтися. Також це допоможе уникнути сварок.

3 березня. Сьогодні місяць прихильна до стрижок. Разом з підстриженим локонами вас залишать шкідливі звички. Сила волі стане міцнішою.

4 березня. Позитивний вплив місяця триває. Згідно з місячним календарем 2016 року, цей березневий день найбільш сприятливий для стрижок. Після неї волосся буде рости з неймовірною швидкістю, буде шовковистим і густими. Це відмінний день для проведення мелірування.

5 березня. Сприятлива пора добігає кінця. Не варто в цей день планувати стрижки. День характеризується підвищеною стомлюваністю і нервозністю. Якщо немає можливості відкласти похід до стиліста, то вечірні важливі справи варто все-таки відкласти на потім.

6 березня. Дуже сприятливий день для приготування до майбутнього жіночого свята. Зміна зачіски в цей період наділить вас колосальною енергетикою на весь місяць. Варто скористатися таким шикарним моментом.

7 березня. Цей день незвичайний. Будь-які маніпуляції з зачіскою не будуть недаремними. Може набагато краще волосся виглядати не стане, але його структура точно не буде зіпсована. Всі зміни можуть допомогти в реалізації задуманого.

8 березня. Сьогодні утримайтеся від стрижки. Якщо не вжити даний факт, то можна буде потонути у власному песимізмі. Це може затьмарити жіноче свято. Проводити торжество рекомендується з сім’єю або близькими друзями. Весела зустріч свята принесе вам більше позитивних емоцій, ніж нещаслива стрижка.

9 березня. Цей день сприятливий для догляду за волоссям. Це наситить вам почуттям припливу енергії. Сьогодні день буде успішним для тих, хто вирішить відновити свою стару зачіску.

10 березня. Не варто в цей день йти в салон. Якщо знехтувати цією порадою, то можна нашкодити здоров’ю. Можуть нагадати про себе хронічні захворювання. Підвищується ймовірність вірусного інфікування. Тим, хто вчиться, необхідно бути уважними до навчального процесу. На роботі і в навчальному закладі можуть виникнути негаразди.

11 березня. Підстригання не принесе вам хорошою енергетичного підживлення. Після відвідин стиліста настрій може бути пригніченим. При цьому волосся не буде виглядати краще. Можлива поява лупи і посічених кінчиків.

12 березня. Нововведення в образі не будуть особливо відчутними і не перевершать ваших очікувань. Серед наслідків варто відзначити зниження імунітету. Труднощі фінансового плану можуть встати на шляху.

13 березня. Не варто в цей моторошно несприятливий день відвідувати перукарню. Будь-які дії з волоссям не принесуть нічого позитивного. Постарайтеся утриматися від роботи з плойкою. При можливості відмовтеся і від гребінця. Рекомендується зробити шишку на маківці або зібрати волосся у хвіст.

14 березня. Відмінний день для занять своєю зовнішністю. За допомогою стрижки можна захистити себе від негативних думок. Це спростить вирішення різних життєвих завдань. Нова зачіска дасть можливість здійснити давно задумане.

15 березня. Ця дата вельми сприятлива для стрижок. Ви отримаєте від нового образу моральне і естетичне задоволення, що не залишить без уваги протилежну стать. Місяць особливо прихильний до одиноких особ. У цей день підвищується ймовірність зустрічі супутника життя.

16 березня. Сприятливі як стрижки, так і фарбуванні в цей день. Укладання волосся буде здійснюватися набагато простіше.

17 березня. Якщо ви зробите стрижку, то це допоможе розібратися в нагальні питаннях оточуючих людей. Це безперечно принесе позитивні моменти. Але, на жаль, ви можете втратити тих людей, які розчарувалися в вас.

18 березня. Цей день сприятливий для рудого волосся і блондинок. Фарбування буде обіцяти успіх і поліпшення фінансового становища. Нові знайомства можуть зайняти значне місце у вашій долі.

19 березня. Ідеальний день для стрижки, особливо для тих, хто планує відрощувати волосся. Проблема сухих кінчиків теж буде вирішена.

20 березня. День несприятливий для стрижок. Але фарбувати волосся можна. Краще фарбування в натуральні відтінки.

21 березня. Істотних змін у зачіску вносити не варто. Але можна освіжити кінчики волосся або чубчик. Але кардинальні зміни можуть внести розбіжності у відносинах з близькими.

22 березня. Чудовий день. Будь-які маніпуляції з зачіскою можна робити, але вони нічого не принесуть у ваше життя. Настрій буде відмінним, але стрижку варто перенести.

Дізнайтесь більше:

Каскад стрижка фото+відео

Оракул стрижка волосся

Як доглядати за жирним волоссям?

23 березня. Зміна зачіски буде вельми корисна. Робота з довжиною волосся додасть волоссю здоровий вигляд. Фарбування теж буде сприятливим. Новий імідж посприяє досягненню намічених цілей.

24 березня. День не підходить для фарбування, але стрижка цілком можлива. Вибір довжини і форми волосся буде зробити складно. Але результат буде сприятливим.

25 березня. Відмінний день для втілення в життя нового образу, який зміцнити сімейні узи і може посприяти збільшенню в роду.

26 березня. Невдалий час для стрижки. Все буде йти не так, як хотілося б. Все, що пов’язано з зачіскою, не варто планувати на цю дату.

27 березня. Підрівнявши кінчики можна втратити енергію, як негативну, так і позитивну. Ризикувати не варто.

28 березня. Прекрасних день для компресів і масок з натуральних інгредієнтів. Доглядаючи за волоссям в цей день, ви отримаєте здорові і красиві локони. Це обіцяє вам бадьорість і швидке підвищення по службі.

29 березня. Похід до стиліста сьогодні може розчарувати. Краще не випробовувати долю і відкласти цей захід.

30 березня. Не варто вкорочувати волосся. Це може привести до низки невдач. Використовуйте вечір для культурних заходів.

31 березня. Стрижку робити не потрібно. А ось зачіска або хороша укладання не завадять. Але особливих емоцій сильно не чекайте.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут