додому Гороскоп

Місячний календар стрижки волосся: лютий 2015

У лютому слід дуже обдумано підходити до вибору дня для відвідування перукаря. Справа в тому, що за місячним календарем стрижки на лютий 2015 день на день не доводиться в буквальному сенсі цього слова. Приміром, сьогодні — можна стригтися, а завтра — вже не можна, післязавтра, виявляється, знову можна. Будьте уважні і не заплутайтеся!

12-01-15-foto-700x503-1

Сприятливі дні в лютому 2015 за місячним календарем

2.02, 4.02, 6.02
Парні числа на початку лютого сприятливі для візиту в перукарню. Будь-яке поновлення зачіски припадуть до душі як вам, так і вашим близьким. Особливо рекомендується зміна іміджу тим, хто довго і безуспішно шукає роботу. Пам’ятайте, що зустрічають по одягу і, звичайно ж, по зачісці теж.

15.02 — 17.02

За місячним календарем стрижки волосся на лютий 2015 цей період сприятливий для стрижки, незважаючи на фазу убування Місяця. Волосся, підстрижене в ці дні, буде відростати дуже повільно, що напевно обрадує любительок чубчиків і коротких ультрамодних стрижок. Зверніть увагу на стан свого волосся, адже не за горами весна, коли доведеться зняти шапки і капюшони. Попросіть майстра підібрати для вас відповідні засоби догляду за волоссям.

20.02, 21.02

Ці дні обіцяють удачу усім, хто знаходиться в пошуку другої половинки. Як відомо, впевненість у власній привабливості — це вже половина успіху в цій справі. Професійні стилісти-перукарі допоможуть вам перетворитися і поглянути на себе по-новому. Не обходіть салони краси стороною — і буде вам щастя особисте!

23.02

Місячний календар стрижки на лютий 2015 відзначає цей день як найменш травмонебезпечний для будь-яких впливів на волосся: від банальної стрижки до хімічної завивки і декупажа. День гарний для виправлення зроблених помилок — це стосується як життєвих промахів, так і невдалих перукарських експериментів.

25.02 — 27.02

У переддень погожих весняних днів не зайвим буде подбати про свій зовнішній вигляд, та й місячний календар стрижки волосся на лютий 2015 радить вам саме це. Після холодних зимових днів, проведених під шапкою, ваше волосся має потребу в харчуванні і особливому догляді. Зіставте стрижку з оздоровчими спа-процедурами для волосся, і можна буде оголошувати 100% -у готовність до весни.

Несприятливі дні в лютому 2015 за місячним календарем

1.02, 3.02, 5.02

Непарні числа на початку лютого не сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду вашого волосся. Або стрижка вам не сподобається, або новий відтінок фарбування буде не до лиця. Не варто ризикувати. Перенесіть візит в салон на будь сприятливий день на початку місяця — в місячному календарі стрижки волосся на лютий 2015 їх предостатньо.

7.02 — 14.02

Протягом цілого тижня вам доведеться почекати з відвідуванням салону, особливо якщо плануються кардинальні зміни стилю зачіски, структури або кольору волосся. Утримайтеся від візиту до перукаря, так як в ці дні великий ризик не тільки розпрощатися з красою своєї шевелюри, але й понести значні і безглузді матеріальні витрати — зараз ви дуже схильні до навіювання і, швидше за все, просто не зможете відмовитися від нав’язаної вам в салоні дорогої і марної процедури.

18.02, 19.02

Практично в кожному місячному періоді існують дні, небезпечні перекриттям так званого енергетичного каналу матеріального благополуччя. За місячним календарем стрижки на лютий 2015 вони припадають на 18 і 19 числа. Утримайтеся від відвідування перукарні на 2 дні, якщо не хочете поставити під загрозу фінансову стабільність.

22.02, 24.02

Несприятливі дні для будь-яких починань, в тому числі що стосуються зміни власного образу.

27.02

День емоційної нестабільності, загрожує конфліктними ситуаціями, поспішними рішеннями і висновками. Рекомендується звести до мінімуму будь-які соціальні контакти, присвятивши час духовному самовдосконаленню та інтелектуальному розвитку. Не найкращий день для візита в перукарню.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут