додому Краса і здоров'я

Масажери для схуднення: чи можуть вони бути доповненням до дієти і навантаження?

1420

У боротьбі із зайвими кілограмами кожен вибирає стратегію і тактику сам. Одні вважають за краще тестувати на собі численні дієти, інші вибирають збалансоване харчування та оптимальні фізичні навантаження, треті вважають за краще різні види масажу, в тому числі і масажери для схуднення. Будь-який з цих підходів має право на життя. Але, безумовно, комплексний підхід дає кращий результат.

09-02-15-foto-700x394-1

Універсальний засіб

Якщо дієти і спортивні програми для схуднення краще підбирати індивідуально, то масажери для схуднення – універсальний засіб, зручне для використання в домашніх умовах, як для жінок, так і для чоловіків. Крім того, масажери не тільки допомагають у боротьбі із зайвими кілограмами, але і відмінно підтягують шкіру, попереджають і нівелюють вікові зміни.

На сьогоднішній день індустрія здоров’я і краси пропонує масу різноманітних масажерів для схуднення. Для того щоб зробити правильний вибір, здатний показати максимальну результативність, потрібно отримати якомога більше інформації про них.

Так, всі прилади даної категорії діляться на ручні та електричні. Ручні масажери недорогі і елементарні в використанні. До них можна віднести звичайні масажні рукавиці, найпростіші ролики для опрацювання окремих частин тіла. Дані масажери, як правило, не доставляють неприємних або хворобливих відчуттів. Вони досить ефективні за умови, що використовуються регулярно.

Електричні масажери діляться на три групи: вакуумні, тепломассажери, вібромассажери. Підвищити тонус м’язів, поліпшити кровообіг, усунути в’ялість шкіри, зменшити прояви целюліту і жирових відкладень на конкретній ділянці тіла здатні всі види масажерів.

Ближче до тіла

Широке і вельми успішне застосування знайшли вакуумні масажери для схуднення. Принцип їх дії перегукується з усім відомим баночним масажем. Масажер являє собою прозору ємність з ручкою для зручності в експлуатації. Локальний вплив масажера активізує кровообіг і лімфодренаж, покращує обмін речовин, руйнує жирові відкладення. Крім того, вакуумний масаж сприятливо впливає на внутрішні органи, покращуючи їх роботу. Протипоказаннями до використання даного типу масажерів є вагітність, гіпертонія, онкологія, венозна недостатність, проблеми з серцем і судинами.

Тепломасажери зазвичай представлені спеціальними поясами, робота яких заснована на тепловій дії або ефекті сауни. Наприклад, широкий пояс-масажер для схуднення відноситься саме до цієї категорії. Під впливом електроенергії пояс нагрівається і починає повільно вібрувати. По суті, тепломасажери володіють тим же ефектом, що і звичайний поліетилен, яким обгортають проблемні зони з метою схуднути. За допомогою таких пристосувань тіло втрачає накопичені токсини, йде зайва рідина, поліпшується обмін речовин, жир спалюється, а прояви целюліту стають менш помітними.

У підсумку шкіра помітно підтягується, стає еластичною і доглянутою. При систематичному використанні тепломасажерів можна домогтися видимих ??результатів і втратити до п’яти кілограмів зайвої ваги. Використання тепломасажерів протипоказано при вагітності, гіпертонії, онкологічних захворюваннях і індивідуальної нестерпності.

При роботі вібромасажера до м’язів доставляється імпульс, який максимально збільшує частоту їх скорочень і розбиває жирові прошарки. Як правило, дану групу масажерів для схуднення представляють також масажні пояси для талії або стегон.

Вібромасажер ефективний за умови регулярного і тривалого використання. Так як масажер працює з певною частиною тіла, результат носить локальний характер.

Використовуючи такий масажер для схуднення живота, можна досягти непоганих результатів, але найкраще вібромасаж справляється з проявами целюліту на стегнах. Посиленим ефектом володіють пояса, через внутрішню поверхню яких до тіла надходить слабкий електричний розряд (міостимулятори).

Вплив вібромасажера підсилює кровотік, зміцнює судини, сприяє профілактиці застійних явищ і атеросклеротичних бляшок. Крім того, інтенсивна робота вібромасажера допомагає досягти повної релаксації, що також є безсумнівною користю для організму. Протипоказаннями до використання даного типу масажерів є вагітність, гіпертонія, онкологія, захворювання нирок і шлунково-кишкового тракту.

Зробити вибір

При виборі масажера для схуднення легко розгубитися і впасти в ступор, благо, ринок рясніє всілякими варіантами. Якщо говорити про ціну питання, то не варто впадати в крайнощі і орієнтуватися на найвищу або привабливо низьку ціну. Краще використовувати вічну формулу співвідношення ціни і якості, і вибрати золоту середину.

Безумовно, не варто ризикувати і купувати кота в мішку. Тим більше що, здійснюючи покупку, необхідно приміряти пояс на себе. Він ідеально повинен підходити по всіх параметрах і не доставляти дискомфорту. Зазвичай масажні пояси бувають для області талії і області стегон. Як правило, вони володіють аналогічним принципом дії, але розрізняються по довжині і ширині.

При здійсненні покупки варто перевірити наявність інструкції до застосування і приділити важливу увагу існуючим протипоказанням.

Звичайно, схуднути за допомогою одного тільки масажу важко. Але, дотримуючись нескладних рекомендацій, а також використовуючи масажер для схуднення регулярно і в комплексі зі збалансованим харчуванням і оптимальними фізичними навантаженнями, безумовно, можливо досягти чудових результатів і здобути перемогу в боротьбі за красиву фігуру.