додому Мода і стиль

Манікюр зі стразами — блиск на кінчиках пальців

Більшість жінок люблять додати в свій образ якусь блискучу деталь — зрештою, знаменита пісня про те, що кращі друзі дівчат — діаманти, хоч і не позбавлена ??іронії, але має під собою цілком реальні підстави. Звичайно, блиск доречний не завжди, а діаманти доступні не кожній, але актуальний сьогодні манікюр зі стразами дуже навіть може замінити собою прикраси з дорогоцінними каменями — принаймні, на дружніх вечірках, карнавалах та інших заходах, де не потрібно суворе дотримання дрес-коду.

06-01-15-foto-700x525-2

Як зробити манікюр зі стразами

Такий манікюр може бути і зовсім простим, і дуже складним, але основні його правила дуже легко запам’ятати і виконувати. Для створення манікюру зі стразами вам будуть потрібні самі стрази (їх можна купити в деяких магазинах косметики, або в інтернет-магазинах), кольорові лаки для нігтів і лак-основа, клей для стразів і зубочистка.

Спочатку надайте нігтям потрібну форму і накрасьте їх — в першу чергу наносіть основу, потім — кольоровий лак. Також можна використовувати і лак-фініш, але якщо ви не збираєтеся носити стрази на нігтях кілька днів, це не обов’язково.

Пензликом або, якщо стрази дуже маленькі, зубочисткою точково нанесіть на нігті клей, і прикладайте стрази, і притискайте їх на кілька секунд. Дрібні стрази можна брати не пальцями (це просто незручно), а змоченою у воді ватною паличкою — як правило, вони добре пристають до вологої поверхні. Замість клею можна використовувати і прозорий лак, а деякі дівчата приклеюють стрази прямо до кольорового лаку, поки той ще не підсох. Перший варіант, в цілому, непоганий, але спеціальний клей тримає стрази краще. Використовуйте прозорий лак, якщо клею немає під рукою. На кольоровий лак стрази не варто клеїти тому, що якщо вони хоча б трохи змістяться, манікюр буде виглядати дуже неакуратно.

Поверх готового манікюру зі стразами можна нанести шар-лаку фініш.

Як вибрати стрази для манікюру

Заздалегідь подумайте про те, який саме манікюр ви хочете зробити, і купуйте стрази відповідного кольору і розміру. Якщо ви плануєте робити манікюр зі стразами часто, купіть відразу кілька пакетиків зі стразами різних кольорів і форм.

Для натуральних нігтів не варто вибирати дуже великі стрази, і також стрази з рельєфною основи — і ті, й інші можуть пошкодити нігтьову пластину.

Запобіжні заходи

З того моменту, як ви зробили манікюр зі стразами, і до того моменту, як ви його зняли, не забувайте про те, що як би добре ви не закріпили стрази, вони завжди можуть відвалитися. Не рекомендується робити манікюр зі стразами, якщо ви доглядаєте за маленькою дитиною: вона може проковтнути страз, що відвалився. У більшості випадків це не небезпечно — маленький страз покине організм дитини разом з відходами життєдіяльності, проте існує невелика ймовірність того, що його гострі краї зашкодять стінкам органів шлунково-кишкового тракту. Стрази, що відпали від нігтів також становлять потенційну небезпеку для домашніх тварин і птахів.

Поки на ваших нігтях стрази, краще утриматися від приготування їжі, або готувати в рукавичках. Якщо обидва варіанти вам не підходять, перед тим, як подавати страву на стіл, огляньте свої нігті, щоб переконатися, що всі стрази на місці. Справа в тому, що вони досить тверді для того, щоб при жуванні завдати серйозної шкоди зубам.

Манікюр зі стразами: кілька ідей для натхнення

06-01-15-foto-700x523-1

Краплі води на нігтях

Нафарбуйте нігті сріблястим або сірим лаком, і приклейте до них круглі прозорі стрази з гладкою поверхнею. Вони будуть виглядати як бризки, застиглі у вас на нігтях. Стрази можна приклеювати в довільному порядку, тільки на кінчики нігтів, або повністю покрити ними нігтьові пластини.

Градієнтний манікюр зі стразами

Щоб створити такий манікюр, будуть потрібні стрази різних кольорів, час і терпіння, але результат вартий того. Покрийте нігті будь-яким кольоровим лаком, а потім за допомогою стразів створіть на нігтях плавні переходи, наприклад, від блакитного до темно-синього, від рожевого червоного, від білого або прозорого і темно-сірого або чорного, і так далі. Градієнт може бути вертикальним (від одного боку нігтя до іншого), або горизонтальним (від кутикули до кінчика нігтя).

Манікюр в чорному і сріблястому кольорі, з різнокольоровими стразами

Покрийте нігті шаром чорного лаку і дайте йому повністю висохнути. Потім сріблястим лаком, за допомогою тонкого пензлика, намалюйте на нігтях перехрещувальні діагональні лінії. Між лініями повинні залишатися досить великі чорні ромби. Коли сріблястий лак висохне, приклейте на перетинання ліній різнокольорові стрази так, щоб на одному нігті не було двох стразів одного кольору (звичайно, тут цілком допускаються експерименти).

Французький манікюр зі стразами

Зробити такий манікюр зовсім нескладно, а виглядає він дуже ефектно. Просто пофарбуйте нігті лаком бежевого або світло-рожевого кольору, і на кінчики нігтів приклейте безбарвні або кольорові стрази.

Квітковий манікюр зі стразами

Пофарбуйте нігті в будь-який колір на ваш смак, а потім стразами викладіть на нігтях прості квіточки з п’ятьма або шістьма пелюстками. За бажанням, можете робити квіти одноколірними, або викладати пелюстки різних квітів.

Сонечка

Покрийте нігті шаром яскраво-червоного кольору, а потім у довільному порядку наклейте на них чорні стрази. Одному нігтю на кожній руці можна надати ще більшу схожість з сонечком. Для цього нафарбуйте кінчик нігтя чорним лаком, і ним же проведіть вертикальну риску рівно посередині нігтя. До кінчика нігтя приклейте два білих страза, які будуть імітувати оченята сонечка.

Зоряне небо

Пофарбуйте нігті чорним або темно-синім лаком, і приклей до них дрібні світлі стрази.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут