додому Мода і стиль

Покриття нігтів біогелем — красивий догляд

1255
0
Соціальні

Покриття нігтів біогелем стає все більш і більш популярним, однак не всі знають, в чому саме полягає специфіка процесу покриття нігтів біогелем, в чому його переваги і недоліки, якщо такі є.

05-01-15-foto-700x466-1

Що таке біогель

Біогелем, так само, як і звичайним лаком для нігтів, можна покривати будь-які типи нігтьових пластин. Консистенція біогелю, як видно з його назви, являє собою гелевидну речовину, у складі якої не міститься ніяких токсичних компонентів. Це означає, що в формулу біогелю не входить акрил, формальдегіди, толуол і дібутилфталат. Біогель виконує захисну функцію, запобігає розшаруванню і ламкості, додає нігтя здоровий вигляд.

Покриття біогелем

Перед покриттям нігтів біогелем, ніготь піддається легкій, делікатній шліфовці. Перед нанесенням гелю не застосовуються ніякі базові покриття, знежирюючі або коригувальні кислотно-лужний баланс розчини.  Біогель наноситься безпосередньо на натуральний ніготь, так само як і лак для нігтів, при цьому біогелеве покриття не сковує рух нігтя, зберігає його природну гнучкість і захищає нігтьову пластину від пошкоджень.

Процедура покриття нігтів біогелем не супроводжується виділенням токсичних парів і специфічними запахами.

Для закріплення покриття використовується ультрафіолетова лампа, біогель повністю висихає приблизно за дві-три хвилини. Різнобарвні лаки без вмісту ацетону можна наносити безпосередньо на біогель, так само як і французький манікюр або безбарвне покриття. На пальцях рук таке покриття протримається без пошкоджень до чотирьох тижнів, педікюр буде вас радувати більше восьми тижнів.

У чому переваги біогелю над іншими покриттями

Основна перевага біогелю полягає в його повній нешкідливості, біогель не змінює структуру нігтя, відсутність в його складі агресивних хімікатів гарантує здоров’я і красу натуральних нігтів.

Більшість гелевих покриттів для посилення міцності вимагає попереднього покриття базою, що в свою чергу призводить до зневоднення нігтьової пластини. В результаті втрати природної вологи нігті стають слабкими, починають змінювати колір, розшаровуватися і кришитися. До складу більшості гелевих покриттів входить акрил, і присутність цього елемента істотно ускладнює зняття гелю з нігтів. Унікальна формула біогелю не містить акрилу, і це дозволяє зберегти красу і здоров’я натуральних нігтів і в теж час отримати всі переваги штучних покриттів.

Видалення біогелевого нігтьового покриття

Видалення біогелю не вимагає багато часу, для зняття біогелю вам буде потрібно спеціальний розчин, який не пошкоджує і не зневоднює натуральний ніготь. Просочений цим розчином ватний тампон, поміщають на ніготь, потім обертають кінчик пальця фольгою. Приблизно через 10 хвилин гель відходить від нігтя і легко знімається. Під нігтем ми виявляємо красивий і здоровий натуральний ніготь. Процедуру зняття біогелю краще довірити майстру манікюру, але це можна зробити і в домашніх умовах.

 • Видалення біогелю з нігтів слід проводити в добре провітрюваному приміщенні. Насамперед видаліть з нігтів кольоровий лак, для цього можна використовувати рідину для зняття лаку з вмістом ацетону.
 • Змішайте в пластиковій або скляній посуді рівні частини ацетоновій рідини для зняття лаку зі 100-% ацетоном, Ацетон можна придбати в аптеці.
 • Занурте нігті в приготовлену суміш на 15 хвилин.
 • Лопаткою з манікюрного набора підійміть гелеве покриття в зоні нігтьового ложа. Якщо гель не піднімається, потримайте нігті в ацетоновому розчині ще якийсь час. Не слід насильно здирати гель, занадто агресивні рухи можуть пошкодити нігтьове ложе. Після видалення гелю покрийте нігті шаром прозорого зміцнюючого лаку.
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Написати відповідь

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут