додому Мода і стиль

Макіяж для збільшення очей – хитрості, засновані на простих прийомах

2398

Напевно, більшості жінок хочеться мати очі трохи – чи набагато – більше своїх власних. Не кожна зважиться заради цього на хірургічне втручання, а ось макіяж для збільшення очей доступний всім жінкам без виключення. Існують різні хитрощі, завдяки яким очі будуть здаватися більше – це і вибір певних кольорів, і техніки нанесення тіней і підводки.

27-12-14-foto-600x265-1

Макіяж для збільшення очей: рекомендації

Завивати вії. Це – простий спосіб, що дозволяє миттєво збільшити очі. Щипчики для завивки вій обов’язково повинні бути в арсеналі жінки, яка не надто задоволена природним розміром своїх очей.

Правильно користуйтеся тушшю для вій. Щоб збільшити очі, наносіть на верхні вії дві стоячі туші. Так вії стануть виглядати значно більш густими, а очі будуть здаватися більше.

Брови завжди повинні бути ідеальними. Від їх форми багато в чому залежить як враження від вашого обличчя, в цілому, так і те, наскільки великими чи маленькими виглядають ваші очі. Хоча б один раз варто сходити в хороший салон краси і зробити професійну корекцію форми брів. Потім ви зможете самі підтримувати форму, яку створив фахівець.

Використовуйте білі тіні для повік. Щоб очі здавалися більше, зовсім не обов’язково наносити білі тіні на всю верхню повік. Досить нанести небагато таких тіней на шкіру біля внутрішнього і у зовнішнього куточків очей. Замість тіней можна використовувати і білий контурний олівець. Завдяки цьому прийому білки очей будуть здаватися яскравішими, очі – більшими, а все обличчя буде виглядати більш свіжим і молодим.

Сині тіні і підводка. Холодні кольори прекрасно відтіняють білки очей, і роблять очі візуально більше. Експериментуйте з тінями і підведенням різних відтінків синього – звичайно, якщо вони підходять до вашого цветотипу і стилю.

Консилер і хайлайтер. Якщо ви страждаєте від такої проблеми, як кола під очима, цілком імовірно, що через них ваші очі здаються більш маленькими, ніж вони є насправді. Щоб приховати тіні, використовуйте консилер відповідного кольору. Крім цього, наносіть на шкіру у внутрішніх куточків очей і на верхню повіку світлий хайлайтер – він підсвічує очі і відволікає увагу від дефектів шкіри навколо очей.

27-12-14-foto-600x277-2

Наносіть підведення на внутрішню сторону нижньої повіки. Експериментуйте з кольорами. За рахунок білої підводки ваші очі будуть виглядати більшими. Якщо ви використовуєте світлу підводку (наприклад, кольору шампанського) з шіммери, то не тільки зробите очі більшими, але і створите вишуканий і трохи загадковий образ.

Правильно користуйтеся темними тінями. Жінкам з маленькими очима при створенні макіяжу зовсім не обов’язково обмежуватися світлими тінями, просто темні кольори потрібно застосовувати грамотно.
Концентруйте тіні темного кольору у найвищих і найнижчих точок ліній росту вій, а між цими точками або наносите трохи більш світлих тіней, або використовуйте ті ж темні тіні, але в дуже помірній кількості.

Бронзатор або пудра замість тіней для повік. Використовуючи тонкий пензлик, підведіть очі бронзатором або пудрою на два або три тони темніше природного кольору вашої шкіри. Цей простий прийом робить очі більшими, при цьому обличчя виглядає дуже природно, тому бронзатор в якості підводки можна використовувати і в світлий час доби.

Яскрава губна помада. При чому тут макіяж очей? При тому, що без тіней для повік і туші для вій, але з яскравою помадою на обличчі очі, як не дивно, теж виглядають більшими. Єдине, що вам потрібно зробити, крім вибору помади: за допомогою консілера та / або інших тонуючих засобів привести шкіру навколо очей в ідеальний порядок – приховати синці під очима, дрібні зморшки, і так далі.

Темна підводка для верхньої повіки. Якщо у вас маленькі очі, нижні повіки краще не фарбувати темною підводкою, а ось підфарбовувати нею верхні повіки можна і потрібно. Щоб збільшити очі, намалюйте у верхній лінії росту вій лінію, яка поступово розширюється від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Лінія повинна виходити на кілька міліметрів за межі зовнішніх куточків очей.

Дотримуйтесь міри. Це універсальна рекомендація, якої при створенні макіяжу потрібно дотримуватися завжди. У макіяжі для збільшення очей це особливо важливо – тут жінки найчастіше занадто стараються досягти найкращого результату, нерідко використовують одночасно кілька рекомендацій візажистів, які погано поєднуються один одним, і ефект виявляється зворотним очікуваному. Наприклад, не варто робити занадто тонкі і високі брови – в більшості випадків вони виглядають неприродно. Також не слід занадто сильно фарбувати вії – через це повіки будуть виглядати важкими, а ви будете здаватися сонною і втомленою.

27-12-14-foto-600x360-3

Приклад макіяжу для збільшення очей

  • Крок 1. Огляньте свої брови і видаліть всі волоски, які знаходяться за межами основної лінії брів. Робіть це кожен раз перед тим, як приступати до макіяжу – це хороша звичка, завдяки якій ваші брови завжди будуть в ідеальному порядку.
  • Крок 2. На всі повіки, від вій до бровей, нанесіть тіні світлого, нейтрального кольору. Підійде, наприклад, бежевий, бежево-рожевий, ванільний колір.
  • Крок 3. Нанесіть тіні більш темного кольору на зовнішню сторону складки повік, і ретельно розтушуйте їх. Використовуйте їх в дуже невеликій кількості – результат повинен виглядати так, як ніби в складці залягла ледь помітна тінь.
  • Крок 4. Підведіть край верхньої повіки за допомогою темного контурного олівця або тіней темного кольору так, щоб лінія контуру трохи виступала над зовнішнім куточком ока.
  • Крок 5. Підведіть нижню повіку світлою підводкою, і як слід її розтушуйте.
  • Крок 6. На шкіру у внутрішніх куточків очей нанесіть небагато тіней білого або кремового кольору.
  • Крок 7. Завийте вії і нанесіть два шари туші – на верхні, і один шар – на нижні вії.