додому Поради

Як позбутися від носогубних складок – радикальні заходи

1967

Сучасна косметологія і медицина пропонує ряд методів, як позбутися носогубних складок, одні процедури більш популярні, ніж інші, але в будь-якому випадку вибір методики залежить від індивідуальних особливостей того чи іншого випадку.

Носогубні складки ще називають лініями сміху, складки по обидва боки рота стають помітніше, коли людина сміється або розтягує рот при розмові або вираженні будь-яких емоцій. Проте з віком ці зморшки стають глибшими, і видно, навіть коли рот розслаблений. Носогубні складки з’являються в силу різних причин, серед яких спадкова схильність, генетика, втрата ваги, шкідливий вплив сонячних променів.

Більшість експертів сходяться на думці, що носогубні складки – результат стійких мімічних рухів, слід від яких фіксується на обличчі з віком.

27-12-14-foto-600x450-1 (2)

Пересадка жирової тканини

Пересадка жирової тканини на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших методів усунення носогубних складок. Суть процедури полягає в переміщенні жирової тканини з однієї частини тіла в область носогубних складок шляхом ін’єкцій. В результаті відновлення жирового прошарку в носогубних западинах, зморшки зменшуються, контур обличчя пом’якшується, і обличчя в цілому виглядає молодше і свіже. Тривалість подібної операції залежить від специфіки кожного конкретного випадку, в середньому, процедура триває близько години.

Пересадка жирової тканини забезпечує довгостроковий результат, але іноді може спостерігатися зменшення початкового об’єму, це відбувається в тих випадках, коли ін’єкція вступає в негативну реакцію з тканинами. Щоб уникнути ризику побічних ефектів і неприємних наслідків у вигляді повторних ін’єкцій довіряйте свою красу і здоров’я тільки кваліфікованому хірургові з хорошою репутацією.

Ін’єкції колагену

Для корекції носо-губних складок нерідко вдаються до ін’єкцій колагену. У молодому віці шкіра містить достатню кількість колагену, необхідного для збереження пружності шкіри. З віком вироблення природного колагену сповільнюється і на обличчі починають з’являтися зморшки.

Ін’єкції колагена повертають шкірі зовнішню молодість, при цьому відновлення рівня колагену за допомогою ін’єкцій колагену абсолютно нешкідливо.

Ін’єкції філлера Радіесс (Radiesse)

Для досягнення тривалого результату в корекції носогубних складок важко знайти більш дієвий препарат, ніж філлер – волюмайзер Радіесс. До складу даного препарату входить кальцій і фосфати, які також в натуральній формі присутні в кісткових тканинах. Натуральні інгредієнти, що входять до складу філлера в значній мірі знижують ризик негативних реакцій, відторгнення філлера і так далі. Ін’єкції Радіесс здатні позбавити вас від носогубних складок на строк від двох до п’яти років.

Якщо ваша мета – стійкий і довготривалий результат, Радіесс – саме те, що вам потрібно. Однак для тих, хто вдається до корекції носо-губних складок вперше, фахівці рекомендують звернутися до способів з більш короткостроковим ефектом.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота входить до складу більшості популярних філлерів, таких як Рестілан (Restylane), Юведерм (Juvederm) і Перлан (Perlane). Головні переваги гіалуронової кислоти – це її природне походження і хороша проникність. Філлери на основі гіалуронової кислоти – прекрасний вибір для тих, хто вперше прийшов у кабінет косметолога з метою корекції зморшок.

Тривалість результату ін’єкцій таких філлерів залежить від різновиду використовуваної формули кислоти, в середньому ефект від ін’єкцій гіалуронової кислоти зберігається протягом шести-дванадцяти місяців. У випадку, якщо пацієнт не задоволений результатом, все виправить ін’єкція гіалуронідази, речовини, яка викликає розпад гіалуронової кислоти.

Мікродермабразія

Мікродермабразія відноситься до неінвазивного типу косметичних процедур. Суть процедури полягає в поліровці шкіри крихітними кристалами, що виходять із спеціального приладу. Кристали знімають верхній шар клітин шкіри, під яким виявляється більш свіжа, молода і сяюча шкіра. Курс мікродермабразії допомагає позбутися від дрібних зморшок, в тому числі і від носогубних складок.

Хірургічна корекція носогубних складок

Пластична хірургія, мабуть, найбільш дієвий спосіб позбавлення від носо-губних складок, але висока вірогідність побічних ефектів і висока вартість пластичних операцій багатьох змушує замислитися, перш ніж вдатися саме до цього методу корекції зморшок. Крім цього, дана процедура часто вже не покривається медичною страховкою.

  • Підтяжка середньої частини обличчя: з віком жирові тканини, що підтримують контур щік і скул втрачають свою пружність і призводять до появи глибоких носогубних складок, в деякому випадках це супроводжується набряком, опущеними повіками. Шкіра натягується на вилиці і складки розгладжуються.
  • Імпланти в області щік. Спеціально розроблені імпланти поміщаються в області щік, тим самим шкіра в зоні носо-губних складок натягується і обличчя виглядає молодше.
  • Видалення носогубних складок: в ході процедури носогубні складки видаляються шляхом зшивання шкіри щік і шкіри в зоні верхньої губи.
  • Для вирішення проблеми носогубних складок в косметології іноді використовують ін’єкції Ботулінотоксин типу А. Введена речовина атрофує прилеглі до носогубних складок м’язи, складки стають менш помітні і не заглиблюються з часом.
  • Різноманітні антивікові і зволожуючі креми також обіцяють позбавлення від носо-губних складок, але при всіх їх плюсах, доступність і невисока вартість, ефективність подібних засобів дуже невисока.

Зробити носогубні складки менш помітними, а також зміцнити м’язи обличчя допоможуть спеціальні вправи. Спеціальну гімнастику для обличчя слід виконувати щодня, виділяючи на кожну вправу не мене хвилини.

  1. Помістіть вказівні пальці на кістки біля основи очної западини, безпосередньо під зіницями. Здійснюйте пальцями дрібні кругові рухи у напрямку до носа.
  2. Змістіть вказівні пальці під вилиці щік, при цьому пальці по- колишньому знаходяться на одній лінії по вертикалі з зіницями, і по горизонталі з крилами носа. Легко масажуйте ці точки до тих пір, поки не відчуєте легке поколювання в центральній частині обличчя.
  3. Помістіть вказівні пальці на носогубні складки між верхньою губою і ніздрями. Здійснюйте дрібні кругові рухи в цих точках, трохи вище верхньої губи.

Ці три простих вправи тонізують центральні м’язи обличчя, шкіра стає більш пружною, а зморшки менш помітними.

попередня статтяЗелений чай для схуднення: корисне чаювання
наступна статтяМакіяж для збільшення очей – хитрості, засновані на простих прийомах