додому Краса і здоров'я

Корисні правила для тих, кого цікавить збільшення грудей

Операція зі збільшення грудей за статистикою лідирує серед маніпуляцій, що виконуються хірургами. Тим, хто хоче поповнити ряди щасливих жінок з ідеальним бюстом, не завадить спочатку трохи розібратися в деяких нюансах процедури.

krasa_zdorovia_hrud_600

Правило перше
Знайдіть хірурга, який постійно вдосконалюється і має достатній досвід. На жаль, сьогодні виконувати будь-які маніпуляції в пластичної хірургії можуть навіть ті, хто не вчився спочатку на цю спеціальність. Тому переконайтеся в тому, що збільшення грудей буде здійснювати відмінний фахівець, який прекрасно знає всі методики. Не завадить попросити його показати всі сертифікати та дипломи, щоб не сумніватися в його професіоналізмі.

Правило друге
Пацієнт завжди повинен бути обізнаний про будь-які маніпуляції. Іноді лікарі вважають, що посв’ячувати пацієнта в тонкощі процедури не варто. Однак чим більше знає клієнт клініки, тим легше з ним взаємодіяти. Ми часто боїмося всього невідомого, в даному випадку ще додається боязнь лікарів, а також страх перед невідомістю. Тому так важливо якомога більше розповісти пацієнтам, щоб їм стало спокійніше. Вони повинні знати все про особливості операції, наркоз, реабілітацію, можливі ускладнення після проведених маніпуляцій.

Правило третє
Велике не завжди є кращим. Якщо ви думаєте, що величезний імплантат вирішить всі ваші проблеми, то глибоко помиляєтеся. Насправді, шкіра молочних залоз легко може розтягнутися під вагою матеріалу, що перевершує значно ваші природні показники. Тому важливо правильно розрахувати, який обсяг здатні витримати ваші груди. У гонитві за значним розміром ви ризикуєте зовсім відмовитися від такої процедури, тому що шкіра буде надто тонкою для імплантату.

У висновку слід сказати, що багато жінок приходять буквально в жах, коли бачать груди через кілька днів після операції. Вони думають, що це остаточний варіант, який неможливо змінити. Насправді, результат перших днів дуже далекий від фіналу. З часом зникнуть всі набряки, болючість проходить, імплантат займає своє місце і не доставляє дискомфорт. Крім того, і для рубця необхідно час, адже він повинен поступово перетворитися на білу ниточку. У середньому, на зникнення всіх наслідків операції йде кілька місяців, зате потім ви роками можете насолоджуватися своїм чудовим бюстом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут