додому Краса і здоров'я

Контрастний душ для схуднення: гарна фігура в тонусі

2328

Які тільки заходи не робляться жінками, щоб скинути зайву вагу і залишити шкіру гладкою і без єдиної ознаки ненависного целлюліта. Зробити це справді буває проблематично, особливо коли жирові відкладення значні, тургор горбистий, а шкіра у зв’язку з давно не юним віком, погано підтягується і може обвиснути після жорсткої дієти. Щоб цього не сталося, існують допоміжні процедури, що сприяють ефективному скиданню ваги і підтримці фігури в тонусі. Контрастний душ для схуднення – одна з них.

10-12-14-foto-600x400-1 (3)

Користь контрастного душу для схуднення

Душ називається контрастним через контраст температур води, яка впливає на тіло. Якщо зовсім умовно і схематично – спочатку гаряча, потім холодна. Гаряча вода розкриває пори, розширює судини, розм’якшує тканини, тоді як холодна навпаки – звужує, тонізує, підтягує, ущільнює.

Ефект контрастного душу для схуднення в тому, що жирова тканина поступово розм’якшується, відбувається відмінний лімфодренаж, з клітин виводяться токсини і зайва рідина, розсмоктується целюліт, шкіра стає гладкою.

Якщо контрастний душ є регулярною процедурою, що входить в комплекс інших заходів для планомірного, правильного і повільного зниження ваги, то тканини тіла після позбавлення від зайвих кілограмів виглядають рівними і гладкими, шкіра сяє здоров’ям. Ще краще з’єднувати ефект від зміни температур контрастного душу з масажем водним струменем, який відмінно розм’якшує жирову тканину і усуває целюліт.

Як приймати контрастний душ для схуднення

Краще всього зробити контрастний душ процедурою, яка завершує фізичне навантаження, так як після неї шкіра вже розм’якшена, кровообіг посилено, метаболізм розігнаний – саме час підкріпити ефект тренуванням контрастними температурами.

Починайте контрастний душ з води температурою приблизно 30 ° С, направляйте струмінь води на оброблювану область протягом однієї хвилини. Потім слід підвищити температуру до помірно гарячої, і так само тримати близько півтора хвилин. Наступний етап – перехід до низької температури – холодною водою обробляйте область близько хвилини, потім повертайтеся до гарячої на 30-40 секунд, і знову перемикайтеся на холодну воду і тримайте близько хвилини.

Таким чином потрібно зробити кілька циклів, поступово перемикаючись з холодної води на гарячу, але кожен підхід не повинен тривати більше однієї хвилини. Якщо ви новачок, не варто старатися в тривалості процедури – збільшуйте час поступово. Контрастний душ зазвичай триває не більше 10 хвилин, але все залежить від особливостей обробки та областей впливу водним струменем. Хтось піддає цій процедурі тільки живіт, хтось – всі проблемні зони тіла, включаючи обличчя, руки, стегна, сідниці, ікри. Завершується він завжди холодною водою.

Підвищення ефективності контрастного душу для схуднення

Контрастний душ сам по собі не позбавить вас від жирового прошарку, який ви, можливо, «наїдали» роками. Схуднути допоможе лише комплекс заходів зі зниженням калорійності раціону, збільшенням рухової активності і включенням в програму додаткових заходів, в числі яких контрастний душ. Щоб в ході цієї водної процедури жир швидше «розтоплювався», йому потрібно допомагати масажем.

Озбройтеся масажним роликом або щіткою з масажними пальчиками або жорсткою щетиною, і масажуйте тканини прямо під час контрастного душу. Масажуйте тканину круговими рухами, особливо зосереджуючись під час впливу гарячої води – тканини прекрасно розімнуться, жировий прошарок почне зникати набагато швидше.

Після душу насухо витріть тіло рушником і нанесіть на оброблені зони антицелюлітний крем. Він проникне глибоко в тканини і його активні компоненти зможуть ефективно боротися з покладами жирових клітин.

Протипоказання до контрастного душу

Не можна вдаватися до контрастного душу при поганому самопочутті, менструації, підвищеному тиску. Варикозне розширення вен, тромбофлебіт, порушення кровообігу, хронічні серцево-судинні захворювання, порушення серцевого ритму, онкологія, важкі захворювання нервової системи – це суворі протипоказання до контрастного душу.

Деякі захворювання опорно-рухового апарату, хвороби кісток, суглобів та м’язів є показанням для проведення контрастного душу, тоді як для інших він може бути протипоказаний. Більш докладно на питання про протипоказання при наявності хронічних захворювань відповість лікуючий лікар.