додому Вагітність і діти

Коли настає вагітність після акту?

Досить часто жінки задаються питанням з приводу того, коли настає вагітність після статевого акту. Такий інтерес обумовлений тим, що багато хто використовує в якості контрацепції фізіологічний метод, при якому дівчата намагаються уникати статевих контактів після овуляції.

Як відомо, головною умовою виникнення вагітності є наявність відразу 2 зрілих статевих клітин: чоловічої і жіночої.

1-28-03-2015-700-461

Коли відбувається зачаття?

Як вже було сказано вище, сприятливим часом для зачаття є період після овуляції. Після того, як дозрілий фолікул лопається, яйцеклітина просувається по маткових трубах до порожнини матки. При цьому життєздатність яйцеклітини досить обмежена часовими рамками. Так, зачаття може відбутися лише протягом 12-24 годин з моменту виходу яйцеклітини з фолікула.

Що впливає на зачаття?

Відомо, що сперматозоїди життєздатні протягом 3-5 днів. Тому, після того, як стався статевий акт, вони протягом даного часу ще готові запліднити яйцеклітину. В результаті, зачаття може наступити і в тому випадку, якщо секс був за 3-4 дні до овуляції, і сперматозоїди, що залишилися в порожнині матки, живі.

Дізнайтеся більше:

Крім часу статевого акту, на зачаття впливає і такий факт, як швидкість руху сперматозоїдів. В середньому, вона дорівнює 3-4 мм в хвилину. Таким чином, на просування його по маткових трубах йде близько 1:00 часу. Виходить, що саме запліднення, після статевого акту відбувається вже тоді, коли пройшла всього година часу.

Яка ймовірність настання зачаття через тиждень?

Багато жінок, дізнавшись, що вагітні, намагаються самостійно встановити термін, і згадують, коли сталося те саме зачаття. Але не завжди це виходить. Встановивши термін вагітності самостійно, і порівнявши його з тим, що показало УЗД, жінки не розуміють, звідки взялася різниця в 1 тиждень.

Вся справа в тому, що сперматозоїди, опинившись в порожнині матки, зберігають свою життєздатність. Тому навіть у тих випадках, коли овуляція відбулася після незахищеного статевого акту, ймовірність завагітніти зберігається протягом 3-5 днів після сексу, про що більшість дівчат навіть і не знають.

Таким чином, жінка, відаючи, коли відбувається зачаття після статевого акту, зможе без зусиль розрахувати термін настання вагітності, пам’ятаючи при цьому точну дату, коли востаннє у неї був секс.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Коментарі:
    Статевий акт відбувся перший раз в житі і пішла кров цей процес тривав 5 хв …. Година після того прийняла проти зачаточні таблєтки …. Чи можливо завагітніти ????

  2. Останній статевий акт був 3 місяці назад , а на даний час затримка місячних на 2 тижні,чи можу я бути вагітна ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут