додому Астрологія та Гороскопи

Китайський гороскоп Змії на 2022 рік

825

Ви належите до китайського знаку зодіаку Змії, якщо ви народилися в Рік Змії 1953, 1965, 1977, 1989, 2001 або 2013.

Китайський гороскоп Змії на 2022 рік

Китайський гороскоп Змії на 2022 рік передбачає уродженцям шостого знака зодіаку китайської астрології складний і бурхливий період, проте значний з погляду досвіду, який буде дуже корисним у наступні роки. Справді, Роки Тигра, зазвичай, є повноцінними періодами для Змії. 2022 відповідає, перш за все, періоду паузи та “дозаправки” для будь-якої Змії, який хоче зберегти рівновагу.

Найбільш щасливі місяці для Змії у 2022 році:

  • Місяць Змії (травень 2022 року);
  • Місяць Мавпи (серпень 2022 року);
  • Місяць Півня, Курки (вересень 2022 року);
  • Місяць Бика, Буйвола (січень 2023 року). Найменш сприятливий період: Місяць Свині, Кабана (листопад 2022 року).

2022 рік для Дерев’яної Змії

Китайський гороскоп дивиться на 2022 рік Тигра зі спонтанним та променистим оптимізмом. На роботі Дерев’яна Змія впевнено вступає в період процвітання та розширення. У 2022 році щасливі події потенційно можуть задовольнити його екзистенційні устремління, без необхідності спочатку докладати будь-яких особливих зусиль. Зручно влаштувавшись у своїй норі, Дерев’яна Змія виграє від кращого сприйняття та розуміння навколишнього світу, частково завдяки секретам нових знань, ключі від яких у неї будуть.

Що стосується фінансів, то що може бути приємнішим, ніж почуватися в матеріальній безпеці? Що стосується його особистого життя, то втрата поваги до раніше заповітних цінностей може дещо уповільнити імпульси самотньої Дерев’яної Змії, не створюючи непереборного гальма для її прагнення завоюванням.

2022 рік для Вогняної Змії

Китайський гороскоп Вогняної Змії на 2022 рік передбачає для неї неоднозначний і тендітний рік, протягом якого більшість її дій визначатимуть у середньостроковій перспективі стійкість комфорту, набутого попереднього року. На роботі ритм та наполегливість лежать в основі досить трудомісткої еволюції. Цього року на користь Вогняної Змії не чіплятимуться за ситуації, що знаходяться поза його контролем.

Щодо його фінансів, то 2022 рік може виявитися трохи складнішим, ніж очікувалося. Щоб уникнути слизького шляху заборгованості, Вогненна Змія повинна вміти виявляти стриманість і ніколи не дозволяти своєму ентузіазму взяти гору над розумом. Після такої ощадливості друга частина китайського року, на щастя, повинна дати можливість відновити своє фінансове здоров’я за умови, що йому раніше вдалося звільнитися від будь-яких кредитів, укладених на початку року.

Щодо сентиментальних відносин Вогняної Змії, то 2022 рік сприятливий для короткострокових романтичних пригод. У разі недавнього розставання цнотлива Вогненна Змія має бути обережною, щоб не передбачати актів помсти, які можуть виявитися вкрай контрпродуктивними.

2022 рік для Земляної Змії

Китайський гороскоп на 2022 рік Земляної Змії сигналізує про період боротьби, в якому успіх буде гарантований лише збереженням невловимої волі, здатної протистояти будь-якому вітру. На роботі Земна Змія ось-ось почне важливий поворотний момент у своєму професійному житті завдяки використанню навичок, які вона терпляче накопичувала.

Коли справа доходить до фінансових питань, Земній Змії вдається підтримувати свою фінансову рівновагу, якщо вона відмовляється йти на будь-який ризик. Доки вона вчасно оплачує свої рахунки і уникає позичати, їй нічого не загрожує. Що ж до кохання, то романтичних відносинах явно передбачається тривалий період стабільності.

2022 рік для Металевої Змії

Китайський гороскоп обіцяє рік, повний викликів, протягом якого металевій змії доведеться проявити себе, щоб залишатися актуальною. На роботі та у навчанні Металева Змія вступає в період оновлення та зміни світогляду. У 2022 році вона може розраховувати на цікаві зустрічі з людьми з різних верств суспільства.

Щодо грошей, то 2022 рік – це рік досвіду та навчання для Металевої Змії. По-перше, витрати можуть бути доходами. Тільки справедливо і неупереджено оцінюючи себе, він зможе винести уроки з кожної невдалої фінансової події. Її романтичне життя може розвиватися надто швидко.

2022 рік для Водяної Змії

Китайський гороскоп Водяної Змії на 2022 рік відповідає безтурботному та спокійному році, захищеному. На роботі деякі розбіжності, що не стосуються її безпосередньо, можуть опосередковано надати можливості, необхідні для просування власних проектів. Водна стихія 2022 року є джерелом можливостей, якими можна скористатися в багатьох областях.

Щодо фінансів, то ситуація має бути стабільною протягом усього року. Розумні інвестиції у найбільш сприятливі йому періоди могли б навіть відповідати очікуваним розрахункам. У любові у безшлюбної Водяної Змії не повинно бути дуже багато ілюзій. Китайський 2022 може не сприяти початку нового роману.

Джерело

Додати коментар