додому Краса і здоров'я

Кисневий коктейль: користь для організму

1653

Що таке кисневий коктейль, користь і шкоду його для організму, знають практично всі, і багато познайомилися з цим корисним напоєм ще в дитинстві. Сьогодні кисневі коктейлі переживають справжній бум, пов’язаний, насамперед, з цікавістю сучасного суспільства до здорового способу життя і натуральній кухні.

Всі знають, що кисневий коктейль дуже корисний для людини, але мало хто має уявлення про те, на чому власне, заснована його дія і в чому конкретно полягає його користь.кисневий коктель

Кисневий коктейль можна розцінювати як корисний профілактичний і навіть лікувальний засіб, але на відміну від медикаментів, цей напій зовсім безпечний і не має побічниї ефектів. По суті, кисневим коктейлем може бути будь-який напій, збагачений активним киснем. На зорі своєї біографії такі напої використовувались для насичення організму людини кисню в разі потреби.

Трохи історії …

Основним інгредієнтом перший кисневих коктейлів були сирі яйця: білки відокремлювали від жовтків і збивали в круту піну. Крім специфічного смаку, у цього яєчного напою були й інші недоліки: піна занадто швидко осідала і такий коктейль не могли пити люди, які страждають алергією на яйця. З часом у коктейль стали додавати й інші інгредієнти, ягідні і фруктові сиропи, вітаміни.

Переживши справжньою бум, в якийсь момент популярність кисневих коктейлів зійшла нанівець, і цей корисний напій був несправедливо забутий, залишившись хіба що в списку профілактичних процедур лікувальних закладів і санаторіїв. Сьогодні про кисневому коктейлі знову згадали.

У чому користь кисневого коктейлю

Жителі великих міст страждають від нестачі кисню, і їм на допомогу знову приходить цей простий і корисний напій. Дефіцит кисню особливо згубно позначається на зростаючому дитячому організмі, так як метаболічні процеси у дітей особливо потребують активної участі кисню.

Нестача кисню в тканинах людського організму призводить до розвитку стану, відомого під назвою гіпоксія. Гіпоксія особливо небезпечна у дітей, вона відбивається на стані і роботі всіх органів і систем дитячого організму, недостатня насиченість крові киснем призводить до порушень роботи мозку, прискореного серцебиття, зниження імунітету і підвищеному ризику респіраторних захворювань.

Дізнайтесь більше:

Сучасний кисневий коктейль можна приготувати з будь-якої рідини, молока, соку, трав’яного відвару і так далі, головне, наповнити цей напій киснем.

Кисневий коктейль корисний і дорослим і дітям: він допомагає знизити вагу, стимулює роботу імунної системи, нормалізує метаболізм, запобігає захворюванням серцево-судинної, нервової та дихальної систем, покращує сон, знімає втому і протистоїть передчасному старінню. Кисневі коктейлі часто призначають вагітним, так достатнє надходження кисню в організм майбутньої мами дуже важливо для нормального росту плода і здоров’я ще ненародженої малюка.

Найбільш популярним піноутворюючим компонентом кисневих коктейлів на сьогоднішній день є екстракт кореня солодки, лікарської рослини, яка широко застосовується в традиційній і народній медицині для регуляції водно-сольового балансу організму і часто входить до складу так званих грудних зборів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут