додому Сім'я і відносини

Як покращити стосунки з чоловіком: з чого почати?

Часто можна помітити, що через деякий час колись теплі і душевні стосунки між чоловіком і дружиною переходять у стадію взаємних докорів. Це, звичайно, сильно засмучує обох, але дружинам здається, що саме чоловік повинен піти назустріч і зробити перший крок. Однак дружині виправити стан справ в кращу сторону не так вже й складно.

Как улучшить отношения с мужем: с чего начать?

Щоб ефективно поліпшити відносини з власним чоловіком необхідно зрозуміти, що він дуже потребує вашої підтримки і визнання, а саме, йому просто необхідно отримувати від вас захоплення, похвалу і подяку. Тому почніть з того, що щодня щиро виконуйте наступні дії:

1. Не менше одного разу в день щиро і заслужено хваліть свого чоловіка — знайдіть за що. Нехай для вас це дрібниця, не варта уваги, для нього це може бути справжнім подвигом або хоч і маленьким, але необхідним кроком до змін в кращу сторону. Не залишайтесь осторонь — відзначте його старання увагою і похвалою.

2. Не менше одного разу в день дякуйте своєму чоловікові за те, що він робить особисто для вас, для сім’ї та/або для суспільства. Так ви покажете йому його значимість і необхідність, проявіть належну повагу до його справ і заслугам. Яким би він не був, він несе відповідальність у галузях матеріального забезпечення сім’ї, її захисту і керівництвом сім’єю. Навіть якщо ваш чоловік заробляє менше, ніж ви, він все одно заслуговує подяки за те, що кожен день ходить на роботу, виконуючи свої прямі обов’язки стосовно сім’ї, тоді як дружина не має прямого обов’язку до матеріального забезпечення сім’ї.

3. Кожен день щиро захоплюйтеся чоловічими якостями вашого чоловіка: його сильним характером, м’язистим тілом, вдалими рішеннями, здобутками. Це додасть йому сил і впевненості в собі.

4. Заведіть щоденник, в якому опишіть ваші відносини до виконання цих рекомендацій і продовжуйте щотижня описувати в ньому ваші стосунки, відзначаючи зміни, що відбуваються.

5. Щодня відзначайте в щоденнику, скільки разів ви висловили своєму чоловікові похвалу, подяку і захоплення — зробіть окрему таблицю на місяць, щоб було зручно відстежувати динаміку. Також відзначайте його реакцію на ваші дії.

6.Через місяць проведіть порівняльний аналіз найпершого і останнього запису про ваші відносини і зробіть висновки про свою поведінку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут