додому Сім'я і відносини

Як довести дівчині, що ти її любиш

Навіть якщо хлопцю вже вдалося якось завоювати серце своєї красуні, то через якийсь час з її вуст все одно можна буде почути фрази: «Ти мене не любиш», «Мені здається, що ти мене розлюбив» або «Що між нами відбувається?». Такі фрази допікають багатьох хлопців, а дівчина таким способом лише просить доказів його любові.

Как доказать девушке, что ты её любишь

Чому хлопцеві необхідно доводити свою любов?

Найчастіше хлопці впевнені, що якщо вони знаходяться у відносинах з дівчиною, то це і є прямий доказ їх любові. Однак багато дівчат з цим не згодні. Є ряд причин, за якими дівчина просто не може насолоджуватися відносинами, і її гризуть сумніви і недовіра до свого партнера. До таких причин належать:

  • Низька самооцінка та невпевненість у собі. Дівчина може постійно думати і переживати про те, що її партнер рано чи пізно кине її, оскільки вона недостатньо хороша, не господарська, має зайву вагу і т. п. Причина такої самооцінки і невпевненості в собі криється в дитинстві дівчата, а от працювати з цією проблемою доведеться хлопцеві, якщо він її дійсно любить.
  • Негативний досвід попередніх відносин. Попередній молодий чоловік зрадив її, кинув, підставив, витяг їй всі нерви, і тепер вона буде з обережністю ставитися до всіх чоловіків. Це свого роду психологічний захист.
  • Патологічні ревнощі. Причину ревнощів може бути безліч, починаючи від закомплексованості самої дівчини, закінчуючи страхом самотності і розкутою поведінкою хлопця стосовно до інших представниць прекрасної статі. Самі по собі ревнощі — це нормальне почуття люблячої людини, але коли дівчина постійно вимагає доказів любові, паралельно відстежуючи всі дзвінки та повідомлення, вимагаючи постійної присутності, це вже патологія.
  • Брак уваги. У хлопця цілком можуть бути об’єктивні причини не приділяти дівчині стільки часу, скільки їй хочеться. Наприклад, завантаженість на роботі або сімейні обставини (необхідна допомога родичам тощо). У такій ситуації головне постаратися м’яко донести це своїй партнерці.

Як довести дівчині свою любов?

  • Більше розмовляти. Під час спілкування можна більше дізнатися про свою партнерку (що в майбутньому буде безсумнівним плюсом), підтримувати емоційний зв’язок, прояснити напружені моменти. Дівчатам важливо спілкування, їм важливо розуміти, що партнер готовий завжди слухати її, виявляти інтерес до її життя і прислухатися до її почуттів.
  • Частіше робити компліменти. Ніжні слова з вуст коханої людини завжди надають впевненість і покращують настрій. Особливо важливо чути компліменти невпевненим у собі дівчатам, для них це наче ліки.
  • Здійснювати вчинки. Красиві слова про вічну любов і відданість — це, звичайно, добре, але будь-яка дівчина скаже, що слова потрібно підтверджувати ділом. Наприклад, якщо дівчина захворіла, то хлопець сам може зголоситися сходити в аптеку за ліками і приготувати їй легку, але смачну вечерю. Якщо дівчина втомилася, то хлопець може допомогти в прибиранні або помити посуд. Таким чином, молода людина показує, що він готовий взяти на себе турботу про кохану.
  • Пам’ятати про загальні важливі дати. День, коли почалися зустрічатися, дата першого побачення або поцілунку — відмінна можливість привітати і показати свою любов не тільки на словах.
  • Влаштовувати романтичні вечори без приводів. Романтика — це не завжди букет квітів і похід в шикарний ресторан. Можна влаштувати романтичний пікнік, прогулянку по нічному місту або разом покататися на атракціонах, згадуючи дитинство. Та й похід — це теж романтика. Головне знати, що любить дівчина, а для цього необхідно виконувати пункт 1.
  • Показати, що вона займає важливе місце в житті. Наприклад, деякі заради своєї коханої кидають курити починають вести здоровий спосіб життя. Інші поділяють з дівчатами їх захоплення.

Ще важливо пам’ятати те, що відносини — це спільна робота. Якщо у відносинах працює тільки один хлопець, постійно доводячи свою любов, а дівчина весь час чимось незадоволена, то такий союз приречений на провал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут