додому Мода і стиль

Як вибрати лак для нігтів

Коли ми вибираємо лак для нігтів, дуже часто для нас важливість має тільки його колір. В реальності ж, відтінок у лаку повинен бути не тільки модний, але також і служити для підкреслення достоїнств і приховування недоліків, які має натуральна форма нігтів і рук.

Тому, наступного разу, коли ви вирішите собі купити лак для нігтів, головними критеріями вибору повинні бути не тільки ваш власний смак і останні віяння моди, але і те, що у вас є від природи. Отже, стає зрозуміло, що не всякий лак буде підходити для наших рук. У чому ж секрет їх підбору? Розглянемо всі нюанси, які необхідні, щоб підібрати вірну тональність лаку.

Як вибрати лак для нігтів?

1. Якщо нігті є широкими, потрібно їх візуальне подовження і стоншення, а тому дуже важливо, щоб лак було нанесено не по всій ширині нігтьової пластини, а тільки на центральній частині, з не зафарбованими вузькими смугами з боків. Для такого випадку більше підійдуть темні відтінки лаку, оскільки через світлі рожеві тони відбудеться злиття лаку і природного кольору нігтя, тому ефект подовження не буде досягнутий.

2. В манікюрі діють ті ж колірні правила, що і при підборі одягу: завдяки темним кольорам все зменшується, світлим — збільшується. Тому і при виборі лаку потрібно керуватися тим, чого ми хочемо досягти.

3. Завдяки червоним або рожевим квітам відбувається візуальне збільшення вузьких нігтів і маленьких пальців. Наноситься він на всю поверхню для додання більшої жіночності. На вузьких нігтях добре буде виглядати французький манікюр, для якого використано світлий відтінок бази і білий кінчик нігтя. Завдяки цьому ніготь буде здаватися об’ємним.

4. Якщо довгі нігті створюють вам труднощі, і зовсім немає часу, щоб доглядати за ними, але ви — володарка тонкої долоні і витончених довгих пальців, то проблеми тут немає, адже кисть з такою будовою і з короткими нігтями виглядає привабливо.

5. А от тим, у кого долоні невеликі, важко буде впоратися з ефектом коротких кремезних пальців. У такому випадку дуже важливо правильно піклуватися про нігті. До нанесення лаку потрібно відсунути шкіру збоку і кутикулу. Це робиться для того, щоб нігтьова пластина візуально виглядала довше. Вибирати потрібно червоні лаки й лаки з темними тонами. Дозволено не фарбувати тонкі смужки з боків, лак в такому випадку буде лягати у вигляді однієї смуги, що служить для зорового подовження кінчиків пальців.

6. Якщо нігті великі, а їх форма видовжена, фахівці радять скористатися більш світлими відтінками, щоб за допомогою яскравого кольору не виконувати підкреслення великої нігтьової пластини. Довгі нігті виглядають краще, якщо їм буде надана квадратна форма, тому, що час круглих і загострених нігтів вже проходить.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут