додому Краса і здоров'я

Хороша антивікова сироватка – молодість шкіри обличчя

1283

Сироватка – це справжнє джерело зволожуючих і антивікових активних компонентів, вона являє собою особливий засіб по догляду шкірою, який можна застосовувати з тридцяти років як доповнення до денного і нічного крему. Хороша антивікова сиворотка здатна продовжити вашу молодість і зберегти колір обличчя.

1-02-03-2015-700-469

Склад хорошої сироватки

До складу сироватки входить вода, яка повинна становити більше 90%. Деякі сироватки включають масла рослинного походження, до яких іноді додають силікон.

Першочергова задача будь-якої сироватки – зволоження шкіри, для того щоб зберегти цілісність шкірного бар’єру і підтримати рівень води, що міститься в тканинах.

Саме тому до складу сироватки повинні входити зволожуючі компоненти: гіалуронова кислота, гліцерин, карбамід, полісахариди, протеїни. До того ж гарна сироватка не обходиться без антивікових компонентів, що запобігають появі зморшок, таких як ретинол, пептиди або вітамін С. Екстракт дріжджів або водоростей допомагає боротися з в’ялістю шкіри, стимулюючи при цьому роботу фібробластів.

Крім перерахованих вище компонентів до складу сироватки повинні входити антиоксиданти, які блокують деструктивну функцію вільних радикалів, а також, екстракти рослин, поліфеноли, флавоноїди і ресвератрол. Для потрібного стану формули в сироватку додають желюючу речовину. Активатори і сольвенти сприяють поліпшенню процесу проникнення компонентів крізь гідроліпідну плівку шкіри.

Яким вимогам повинна відповідати сироватка?

Перш за все, добре зволожувати шкіру, володіючи при цьому легкою та рідкою формулою, щоб влітку її можна було наносити без додаткового крему. Ця формула повинна підходити жирному або комбінованому типу шкіри. Сироватка повинна легко вбиратися, не залишаючи ніяких слідів, для того щоб негайно нанести денний або нічний крем. Після застосування сироватки шкіра стає пружною, сяючою і свіжою.

Купуючи сироватку, слід звернути увагу на наступні моменти. Наявність спирту в складі сироватки: в занадто великій кількості він сушить шкіру, і в той же час сприяє максимальному проникненню активних компонентів, забезпечуючи швидке висихання сироватки на обличчі. Хотілося б відзначити, що на сьогоднішній день існують засоби, що не містять спирт, це відмінний варіант для тих, у кого чутлива шкіра.

Наявність ароматів може викликати алергічну реакцію, тому більшість сироваток містять незначну їх кількість.

Силікон не заподіює ніякої шкоди шкірі, але забруднює навколишнє середовище, оскільки не піддається розкладанню живими організмами. До того ж, навіть після ретельного зняття макіяжу, він залишається на шкірі, що не дуже приємно.

На думку дерматологів, сироватка збільшує ефективність антивікового крему. У 30 років досить формули «перші зморшки», в той час як зріла шкіра потребує сироватку, що компоненти, які містить зміцнюючі і ті, що виводять плями. Після 45-ти років не забувайте наносити сироватку на шию, зону декольте і руки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут