додому Гороскоп

Гороскоп за знаками зодіаку на жовтень 2015 року

2570

Розглянемо гороскоп за знаками зодіаку на жовтень 2015 року.гороскоп на жовтень 2015р.

Астрологічний гороскоп для Терезів на жовтень

У жовтні ви схильні переоцінювати себе, що буде викликати роздратування навколишніх. В середині місяця це навіть може стати причиною серйозних розбіжностей на роботі.

Астрологічний гороскоп для Скорпіона на жовтень

Зміни на роботі можуть вас сильно вразити. Будьте готові оперативно приймати рішення, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. В кінці місяця є ризик втратити велику суму грошей.

Астрологічний гороскоп для Стрільця на жовтень

Вас чекає сюрприз з боку коханого, який може раптово запропонувати разом відправитися у відпустку. В середині місяця головною проблемою стануть втома, апатія і нерозуміння рідних.

Астрологічний гороскоп для Козерога на жовтень

Ви підете з головою в роботу, що негативно позначиться на відносинах з рідними. Намагайтеся шукати компроміс, інакше залишитеся на самоті. Весь місяць будьте особливо обережними за кермом.

Астрологічний гороскоп для Водолія на жовтень

Не дивуйтеся, якщо у вас раптом виникне бажання отримати другу освіту або переїхати в інше місто — зараз саме час для змін, і фінансових складнощів не намічається.

Астрологічний гороскоп для Риб на жовтень

Дефіцит фінансів підштовхне вас до бажання змінити роботу. Не рубайте з плеча — можливо, найближчим часом вас чекає підвищення. В особистих стосунках теж настануть позитивні зміни.

Астрологічний гороскоп для Овна на жовтень

Поєднувати роботу і навчання стане все складніше, і ви зрозумієте, що переоцінили свої можливості. Щоб відновити внутрішній баланс, вирушайте на канікули або займіться йогою.

Дізнайтесь більше:

Астрологічний гороскоп для Тільця на жовтень

Жовтень буде непростим: в середині місяця багато часу піде на допомогу хворим родичам, а заплановані справи себе не виправдають. Не падайте духом — все найкраще попереду.

Астрологічний гороскоп для Близнюків на жовтень

У жовтні особисті відносини піднесуть чимало сюрпризів. Щоб не опинитися крайнім, стримайте запал на роботі і присвятіть час облаштування будинку. Це заняття стане для вас ідеальним відпочинком.

Астрологічний гороскоп для Рака на жовтень

Приготуйтеся до того, що в жовтні вам доведеться різко змінити вид діяльності. Багато часу буде йти на пошук інформації та спілкування з людьми. Можливо навіть, що ви знову підете вчитися.

Астрологічний гороскоп для Лева на жовтень

В середині місяця головною проблемою стане брак коштів на заплановану відпустку — особливо якщо ви планували щось шикарне. Спробуйте бути скромніше — задумайтесь про бюджетний варіант.

Астрологічний гороскоп для Діви на жовтень

Несправедливість з боку колег і начальства виведе вас з себе і підштовхне до несподіваного рішення. У 20-х числах очікується подія, яка може змінити все ваше життя.

попередня статтяТемпературний режим для новонародженого
наступна статтяГороскоп за знаками зодіаку на листопад 2015 року

Додати коментар