додому Гороскоп

Гороскоп на серпень 2015 по знаках зодіаку

1577

Розташування планет на серпневому небі задасть вельми позитивний характер. Деяку небезпеку становить лише протистояння Місяця та Ліліт, яке відбудеться 4 серпня. Енергія протистояння, яка буде відчуватися протягом декількох днів після цієї події, загострить почуття і змусить ближче до серця сприймати все, що відбувається навколо. А тому під загрозою опиниться сфера особистих відносин. Не піддавайтеся на провокації підступного Місяця. Коли енергія протистояння зійде нанівець, стане ясно, що претензії до коханої людини були необгрунтованими.

8 серпня Юпітер, званий планетою великого щастя, з’єднається з Юпітером. Настане дуже сприятливий період для тих, хто веде активне соціальне життя і прагне до кар’єрних висот.
гороскоп на серпеньАж до 18 серпня Юпітер буде чинити на вас сприятливий вплив. Ця комбінація поставить питання руба: «Що ви обираєте:” зависнути “в минулому, продовжуючи засмучуватися через втрачених можливостей, або почати активний пошук нових орієнтирів?» Зірки гарантують: той, хто зараз вирішиться на зміни і сміливі кроки, в підсумку виявиться переможцем.

На напруженому аспекті між планетами, з 22 по 27 серпня, слід дбайливіше ставитися до грошей. Спокуса витратити накопичення буде великий, але врахуйте, що в самому кінці місяця гроші знадобляться.

Гороскоп на серпень 2015 Риби

Сприятливі дні для Риб в серпні 2015: 5, 11, 18, 23, 25.
Несприятливі дні: 8, 12, 15, 28.
Нічого не пускайте на самоплив в надії на те, що час покаже правильний вихід із ситуації.

У цьому місяці у вас буде час зайнятися тим, що приносить справжнє задоволення. Не відмовляйте собі в бажаннях, і якщо є можливість побалувати себе, обов’язково це зробіть. Спонтанні рішення зараз краще не приймати, а ось дисципліна буде потрібно і для підтримки хорошого здоров’я, і ??для професійних досягнень.

Гороскоп на серпень 2015 Водолій

Сприятливі дні для Водоліїв у серпні 2015: 2, 17, 22, 27, 30.
Несприятливі дні: 6, 10, 18, 24.
Проявіть трохи більше рішучості і не будьте настільки недовірливими – і Всесвіт неодмінно вас винагородить.

Серпня 2015 принесе вам багато світлих, радісних емоцій, але при цьому зажадає вкладення сил і засобів. Віддайте зараз стільки, скільки буде потрібно – і згодом отримаєте в рази більше, ніж очікували. Особливо актуальним це рада зірок буде до 17 серпня.

Гороскоп на серпень 2015 Козеріг

Сприятливі дні для Козерогів в серпні 2015: 1, 9, 10, 14, 21.
Несприятливі дні: 8, 16, 17, 23.
Твердо тримайтеся наміченого курсу – і успіх не змусить себе чекати!

У серпні дуже багато залежатиме від того, як ви себе поставите. Продемонструєте невпевненість і сумніви у власній правоті – оберните обставини проти себе. А якщо, навпаки, всім своїм виглядом покажете, що точно знаєте, чого хочете і як цього досягти (навіть якщо це не зовсім так), то весь світ опиниться буквально у ваших ніг!

Гороскоп на серпень 2015 Стрілець

Сприятливі дні для Стрільців в серпні 2015: 4, 8, 13, 22, 26.
Несприятливі дні: 5, 12, 20, 29.
Сміливо беріться за дуже нелегкі справи, а якщо сил невистачить підтримка з боку прийде вчасно!

Під впливом енергій планет в цьому місяці стане складніше контролювати емоції, і багато вчинків будуть відбуватися імпульсивно, про що згодом нерідко доведеться шкодувати. Остерігайтеся приймати важливі рішення протягом тижня або, принаймні, радьтеся перед цим з авторитетною для вас людиною.

Гороскоп на серпень 2015 Скорпіон

Сприятливі дні для Скорпіонів в серпні 2015: 9, 11, 15, 21, 27.
Несприятливі дні: 2, 14, 17, 30.
Пам’ятайте, що істинно вільний лише той, хто вміє володіти собою.

Розташування планет на зоряній карті вказує на те, що в серпні ви можете розраховувати на підтримку друзів, однодумців та людей з вищого суспільства. З їх допомогою ви зумієте багато втілити в життя. Так що вибирайте гідну мету і неухильно дотримуйтесь їй – перед вами відкривається море можливостей! Найбільш вдалою в цьому плані стане перша половина місяця, до 17 серпня.

Гороскоп на серпень 2015 Ваги

Сприятливі дні для Терезів в серпні 2015: 8, 16, 17, 20, 25.
Несприятливі дні: 4, 13, 18, 22.
Слухайте інтуїцію: саме вона допоможе зрозуміти, в якому напрямку рухатися.

У серпні, під впливом Урана, з’явиться або посилиться бажання вирватися з-під впливу і опіки рідних і близьких. Деяких з вас «великий реформатор», як в астрології називають Уран, може підштовхнути до зміни місця проживання, навчання або роботи. Цей місяць виявиться багатий на незвичайні ідеї, реалізувавши які ви наблизитесь до здійснення своєї головної мрії.

Гороскоп на серпень 2015 Діва

Сприятливі дні для Дів в серпні 2015: 3, 10, 19, 21, 30.
Несприятливі дні: 16, 17, 26, 29.
Запам’ятайте: труднощі цього місяця покликані навчити вас душевної щедрості!

Відносини представників знаку з родичами, особливо старшими за віком, можуть загостритися. Однак вам, дорогі Діви, вистачить мудрості і терпіння, щоб залагодити конфлікти, і вже до третьої декади місяця в отношени ях запанує повна гармонія.

Гороскоп на серпень 2015 Близнюки

Сприятливі дні для Близнюків в серпні 2015: 7, 14, 18, 23, 28.
Несприятливі дні: 4, 9, 16, 19.
Не соромтеся просити підтримки і допомоги – і вийдете переможцем з багатьох життєвих ситуацій!

4 серпня ваші ідеї та ініціативи можуть зустріти опір оточуючих. Але не варто переживати з цього приводу: уже 6 серпня Місяць, з’єднавшись з Ураном, надасть вам підтримку, і ваші задуми отримають зелене світло. Найбільш вдалим періодом виявиться друга декада місяця. Напевно те, що давно хотілося здійснити, саме в цей період втілиться в реальність.

Дізнайтесь більше:

Гороскоп на серпень 2015 Лев

Сприятливі дні для Львова в серпні 2015: 2, 9, 17, 23, 28.
Несприятливі дні: 4, 15, 20, 26.
У всьому, що стосується справ, дотримуйтесь девізу «Зараз – або ніколи!»

У серпні доля надасть вам прекрасну можливість реалізувати самі честолюбні задуми. Ваш авторитет у колег і друзів виросте, а накопичені знання і досвід з абсолютно різних областей виявляться затребуваними. Зараз ви багато чого зможете зробити швидше, ніж зазвичай, а запасів енергії вистачить на виконання досить складних і незвичайних завдань.

Гороскоп на серпень 2015 Рак

Сприятливі дні для Раків в серпні 2015: 3, 6, 14, 16, 29.
Несприятливі дні: 5, 18, 24, 27.
Побудьте в цьому місяці розумним егоїстом! Робіть так, як вам хочеться, і отримуйте від того, що відбувається задоволення.

У цьому місяці під впливом енергій Плутона, ви станете більш жорсткими і вимогливими до оточуючих. Навряд чи це буде до смаку кому б то не було! Стримуйте критику або, принаймні, висловлюйте її в максимально м’якій формі, інакше ризикуєте надовго зіпсувати відносини з близькими людьми.

Гороскоп на серпень 2015 Тілець

Сприятливі дні для Тільців в серпні 2015: 3, 10, 11, 20, 30.
Несприятливі дні: 4, 8, 12, 22.
Зараз головне – побачити мету, а шляхи, які до неї приведуть, відкриються немов самі собою!

Протягом серпня насторожено ставитеся до будь, навіть дуже привабливим ідеям, що стосуються швидкого заробітку: реальний прибуток виявиться куди менше очікуваної. Також тричі подумайте, перш ніж ручатися за кого-небудь або давати гроші в борг.

Гороскоп на серпень 2015 Овен

Сприятливі дні для Овнів в серпні 2015: 1, 9, 19, 22, 27.
Несприятливі дні: 12, 16, 20, 24.
Не зациклюйтеся на невдачах – витягніть уроки і беріться будувати нові плани!

У серпні під впливом Урана ви станете більш сприйнятливі до нових модних тенденцій і течій і, ймовірно, навіть будете шукати знайомства з передовими, авангардними людьми. Однак не виключено, що зародилися в цей час дружба чи захоплення не зустрінуть розуміння у консервативно налаштованих родичів.

попередня статтяЯк швидко схуднути без дієт?
наступна статтяЯк прибрати мішки під очима

Додати коментар