додому Фітнес і спорт

Ефективні вправи, щоб прибрати живіт. Вправи (відео)

Живіт — найзручніше місце для «зберігання» жиру, так влаштований наш організм і ніяк його не переконати в іншому. Але чим тепліше на вулиці, тим складніше приховувати цю згубну схильність жіночого тіла розміщувати весь жир саме на животі. А думки про пляжний сезоні, часом, доводять до сліз … Але сльозами жир не змити, набагато ефективніше буде попотіти.

Отже, для справжнього, ефективного схуднення потрібно використовувати всі підручні засоби. Насамперед, це дієта. Прогрес і втрата ваги на 70% залежить саме від вашого раціону, який здатний, як стимулювати відкладення жиру, так і сприяти його втраті. Про дієти сказано вже дуже багато, ми ж рекомендуємо вам просто відкоригувати свій раціон і зробити його розсудливим.

vpravy_dlia_zyvota_600

Звичайно, нам потрібні ефективні вправи, щоб прибрати живіт. Вони — на другому місці після дієти. Якщо ви не можете менше їсти, тренуйтеся більше. Ось такий принцип, адже нам потрібно, щоб енергоспоживання стало негативним, тобто, споживаєте менше, ніж витрачаєте, або витрачаєте більше, ніж споживаєте.

Ну, і на худий кінець, не забувайте про «дамські» штучки, себто, креми, гелі з антицелюлітним ефектом, маски та інші приємні і корисні процедури.

Вправи

Отож, приступаємо до ефективних вправ для живота.

 1. Лягаємо на живіт, упор на лікті, дихання рівномірне. Притягуємо живіт до попереку, відриваючи його від підлоги, спину при цьому злегка округляємо. Втягуємо живіт на вдиху, повертаємося в ВП на видиху.
 2. ВП — те ж саме, вагу тіла тепер тримаємо не тільки на передпліччя, а й на носочках. Відриваємо разом з животом і таз.
 3. Далі відриваємо і живіт, і таз, і коліна. Упор на носочках і передпліччя, ноги витягуємо, коліна випрямляємо.
 4. ВП — те ж саме, відриваємо на вдиху, живіт, таз, коліна, виштовхуючи себе, піднімаємо таз наверх. Тепер ми відпускаємо на видиху не на підлогу, а в позу планки, яка вийшла у нас в попередній вправі. Планка і сама по собі є ефективною вправою для м’язів живота, а в комбінації з «втягуванням», вона дійсно «звузить» нас в профіль.
 5. Розтягуємо м’язи живота — лягаємо на підлогу, упор на кисті рук, встаємо і прогинається в спині.
 6. Перевертаємося на спину, ноги зігнуті в колінах, п’яти підтягнуті до стегон, руки за голову. Відриваємося корпусом від підлоги, потім відриваємо і ноги від підлоги, робимо складання, але піднімаємося по черзі — спочатку корпус, потім ноги. Повертаємо ноги і корпус на підлогу. Виконуємо підйоми на видиху, опускаємося на вдиху. Це дуже ефективна вправа для схуднення живота і роботи над нижнім пресом.
 7. Тепер виконуємо всі разом — відриваємо лопатки і стопи від підлоги одночасно.
 8. Лягаємо на бік, нижня рука витягнута, верхня є опорою. Відриваємо голову і ноги від підлоги одночасно, затримуємося і повертаємося. Підйоми виконуємо на видиху.
 9. Далі виконуємо фіксацію — відриваємо руку, на яку ми впиралися, заводимо за голову і, піднявши ноги і голову, зберігаємо положення.
 10. Виконуємо впр. 8 і 9 на іншу сторону.
 11. Лягаємо на живіт, руки за головою, ноги витягнуті. Відриваємо груди і голову від підлоги і фіксуємо положення. Підйом виконуємо на видиху, опускаємося на вдиху. Ефективні вправи для плоского живота опрацьовують не тільки прес, а й спину. Адже згорблена спина автоматично розслабляє і м’язи живота, роблячи ваш вид, м’яко кажучи, не естетичним.
 12. Тепер виконуємо почергові підйоми — відриваємося від підлоги, лівим ліктем тягнемося за спину, опускаємося, тягнемося правим ліктем.
 13. Відриваємо від підлоги одночасно голову, груди і ноги. Руки за головою, підйоми на видиху.
 14. Відриваємо лівий лікоть і протилежну ногу від підлоги, як би, намагаючись їх поєднати. Виконуємо почергові підйоми на обидві сторони.
 15. Розтягуємося — сідаємо сідницями на п’яти, руками тягнемося вперед.
 16. Стаємо на карачки, піднімаємо протилежну руку і ногу вгору і підтягуємо один до одного. Виконуємо на обидві сторони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут