додому Сім'я і відносини

Якщо чоловік тиран (відео)

Жорстокість і бездушність одних людей по відношенню до інших, іноді вражає до глибини душі, особливо якщо ці люди не чужі. Історія домашнього насильства сягає своїм корінням в далеке минуле. Жінки чи то за складом свого розуму, чи то в силу терплячого характеру, роками здатні терпіти тиранію стосовно себе, на знаходячи відповіді на, здавалося б, просте питання, що робити якщо чоловік тиран?

Невже природа зовсім не нагородила жіночу половину людства інстинктом самозбереження? Невже нам приємно і зручно жити поруч з чоловіком-тираном, який щодня і витончено, самостверджується за рахунок дружини? Невже зовсім немає виходу з такої страшної і небезпечної ситуації?

cholovik_tyran_700

Кожна третя заміжня жінка терпить найсильніші побої і знущання з боку чоловіка. І, що звучить ще більш сумно, тільки 61% постраждалих, звертаються за допомогою. Багато, навіть зважившись на відхід від чоловіка-тирана, відчувши себе в безпеці, після деяких роздумів все одно повертаються до нього назад.

На думку психологів, жінка сподівається на зміну відносин в кращу сторону, вірячи в любов чоловіка. Дорогі жінки, «Б’є — значить, любить», дурна омана. Ваші спогади про минуле, про те хороше, що пов’язувало вас колись, все, що залишилося від вашої взаємної любові. Біжіть без оглядки від цих відносин, у вас вже давно немає сім’ї в повноцінному значенні цього слова.

Звичайно, іноді може знадобитися не один рік, щоб зрозуміти, що чоловіка не змінити. Незліченні спроби налагодити життя в сім’ї не приводять ні до чого хорошого? Є, звичайно, шанс звернутися до психотерапевта, але гарантій ніяких. Схильність до насильства — це серйозні психологічні відхилення, які побороти в собі, людина може при сильному прагненні і бажанні.

Ваш чоловік, не намагається зберегти шлюб, йому абсолютно все одно підете ви чи ні? Він не думає про вас, тоді ви подумайте хоча б про ваших дітей. Які почуття вони відчувають, коли бачать ваші страждання. Відомо, що чоловіки-тирани, в більшості випадків виявляють свою агресію не тільки до дружини, але й до дітей. Подібні взаємини між батьками, дуже серйозно можуть вплинути на психіку вашої дитини.

Майте на увазі, що якщо хлопчик піддається в родині знущанням і побиттю, то згодом, швидше за все він теж стане чоловіком-деспотом. Невже вам не досить вашого чоловіка? Небезпечне почуття — жалість, по відношенню до такої людини. У першу чергу, вам потрібно пошкодувати себе і подумати про своє здоров’я і про свій психологічний стан. Повірте, наслідки щоденних знущань та побиття не змусять себе довго чекати.

Проявом тиранії в сімейних відносинах, вважається не тільки фізичне насильство, а й надмірна контрольованість вашого особистого життя і спроби ізолювати вас від навколишнього світу. Образи на вашу адресу, неприємні висловлювання й накази, природно не прояви любові і турботи. Неодноразові розставання і сварки, призводять вас назад у статус дружини, яка є «боксерською грушею»? Навіть, якщо тимчасове затишшя і перемир’я, змусило вас передумати подавати на розлучення, варто ще гарненько все обміркувати.

Витрачені роки, молодість і красу на чоловіка, який вас не гідний, відгукнуться незабаром. Збережіть ваше здоров’я і сили, на виховання своїх дітей. Адже крім вас нікому залишити в них частинку своєї душі і своєї турботи. А жіноче щастя ще попереду, ще чекає вас, неземне кохання, пристрасть і ніжність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут