додому Фітнес і спорт

Ефективні вправи для тонкої талії (відео)

Пройшли ті часи, коли тонку жіночу талію робили за допомогою корсетів. Сьогодні в моді природна краса. Багато жінок мріють стати володаркою прекрасної талії. За допомогою порад і рекомендацій від дієтолога і фітнес-тренера легко можна перетворити мрію на реальність.

foto_poradnica_05.08.2014-04

Перед тим, як приступити до формування тонкої талії, потрібно визначитися з індивідуальними ідеальними об’ємами цієї частини тіла. Горезвісні модельні параметри 90-60-90 насправді є небезпечними для більшості жінок. А все тому, що при обчисленні ідеального розміру талії потрібно враховувати кілька факторів, включаючи конституцію і ріст дами.

Для цього фахівці в галузі дієтології та фітнесу розробили кілька формул, за якими можна обчислити оптимальний обсяг талії для кожної людини. У середньому обсяг цієї частини тіла повинен бути рівним росту в сантиметрах розділеному на 2. Тобто, якщо ріст дами 160 см, то об’єм її талії приблизно повинен бути рівний 80 см. Для більш вимогливих існує ще одна формула: ВІД = зріст / 2 — 10см. Деякі фахівці стверджують, що співвідношення окружності талії і окружності грудей в ідеалі не повинно перевищувати 0,66.

Вправи для тонкої талії, що виконуються стоячи

Після, того як ви визначилися з ідеальними пропорціями і виявили деякі проблеми, потрібно негайно приступати до роботи по їх усуненню. Набути заповітні форми можна навіть у домашніх умовах, регулярно виконуючи спеціальні вправи для талії.

Перед початком будь-якого комплексу вправ не варто забувати про хорошу розминку і розігрів м’язів. З цією метою можна зробити пробіжку на біговій доріжці, нахили, повороти тулуба. Також, не забудьте про обертальні рухи в плечових, ліктьових, тазових, колінних суглобах. Всього розминка займає 5-7 хвилин, але її важливість не можна недооцінювати. Ці 5-7 хвилин вбережуть від травм і розтягувань м’язів, зроблять вправи для талії максимально ефективними.

Вправа «Нахили»

Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, руки підняті над головою і зчеплені в замок. Повільно робимо нахили вліво, вправо, вперед і прогин назад. Повернутися в в.п. Спину рекомендується тримати прямо, руки не розчеплювати. Вправи потрібно виконувати з максимальною амплітудою, 3 підходи по 5 повторень.

foto_poradnica_05.08.2014-04-01

Вправа «Пружинка»

Початкове положення: стоячи, ноги трохи зігнуті в колінах, руки згинаємо в ліктях і намагаємося тримати на рівні плечей. Робимо пружні повороти вліво і вправо. «Пружини» максимально активно, по 50 поворотів у кожну сторону.

foto_poradnica_05.08.2014-04-02

Вправа «Насос»

Часто дівчата стикаються з проблемою зайвих жирових складочок на боках. Виконуючи ці вправи для талії можна в найкоротші терміни позбутися таких складочок. Початкове положення: стоячи, спина рівна, ноги разом, руки опущені уздовж тіла. Повільно починаємо ковзати руками вздовж тіла, намагаючись опуститися нижче колін, поступово збільшуючи амплітуду. Робимо 50 ковзних повторень в обидві сторони.

foto_poradnica_05.08.2014-04-03

Вправа «Скручування»

Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, руки схрещені за головою. Виконуємо нахили вперед, правим ліктем тягнемося до лівого коліна, і навпаки, лівим ліктем до правого коліна. Виконуємо по 20 нахилів в кожну сторону.

foto_poradnica_05.08.2014-04-04

Вправа «Випади в бік»

Вихідне положення: стоячи, ноги на ширині плечей, права рука заведена за спину, а ліва заведена за голову. Правою ногою робимо пружний випад у бік, при цьому максимально тягнемо ліву руку вправо. Повторюємо вправу в іншу сторону. Робимо по 10 випадів на кожну сторону.

Після виконання цих вправ, рекомендується зробити розтяжку для того, щоб зняти навантаження зі спини і підготувати м’язи до наступних вправ.

foto_poradnica_05.08.2014-04-05

Розтяжка для талії: стоячи ноги на ширині плечей, руки витягнуті вгору і зчеплені в замок над головою, тягнемося вправо, затримуємося в такому положенні на 1 хвилину, повертаємося в в.п. Робимо розтяжку в іншу сторону.

Вправи на килимку в положенні лежачи

Вправа «Скручування лежачи»

Початкове положення: лежачи на килимку, на спині, ноги зігнуті в колінах, руки за головою, зчеплені в замок. Ліву ногу ставимо поверх правої, зусиллям м’язів преса піднімаємо корпус і робимо скручування спини вліво, потім вправо, повертаємося в в.п. Рекомендується зробити по 25 скручувань в обидві сторони.

foto_poradnica_05.08.2014-04-06

Вправа «Кобра»

В.п.: на животі лежачи, руки схрещені за головою, лікті намагаємося розвести максимально в сторони. Повільно відриваємо верхню частину тулуба і робимо повороти вправо, а потім вліво. Повертаємося в початкове положення, після чого знову повторюємо вправу. Робимо 10-15 поворотів в обидві сторони.

foto_poradnica_05.08.2014-04-07

Вправа «Нахили ногами»

Початкове положення: лежачи на спині, поперек притиснутий до підлоги, ноги прямі лежать на підлозі. На видиху ноги піднімаємо і згинаємо в колінах під кутом 900. Ноги по черзі схиляємо спочатку вліво, потім вправо, повертаємося в початкове положення, повільно робимо вдих. Потрібно зробити 10-15 нахилів в кожну сторону.

foto_poradnica_05.08.2014-04-08

Вправа «Кішечка»

Одне з найбільш приємних і корисних вправ, тому що задіює всі основні групи м’язів і дає можливість розслабити м’язи спини. В.п.: стоячи на колінах, руки і спину тримаємо рівними, зробіть видих, вдих і потужний видих, втягніть живіт, вигніть спину дугою, як би потягнувшись спиною вгору. Затримайтеся в такому положенні на 1 хвилину, після чого розслабтеся і прогніть спину в попереку подібно кішечці. Повторіть 3-5 разів.

foto_poradnica_05.08.2014-04-09

Також, змоделювати талію допоможуть, улюблені з дитинства, вправи для тонкої талії з хула-хупом. Крутіть обруч в своє задоволення, роблячи свою талію тонкою і красивою.

Незважаючи на головне призначення жінки — виносити і народити дитину, яка не додає фігурі стрункості, в силах кожної панянки створити фігуру своєї мрії. Достатньо лише регулярно виконувати вправи для талії протягом двох-трьох тижнів і результат порадує незабаром.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут