додому Краса і здоров'я

Дослідники назвали кращий продукт для лікування цукрового діабету

117

Фахівці з Університету гвельфів в Канаді заявили, що в одному з продуктів виявили речовини, які допомагають в лікуванні цукрового діабету. Результати свого дослідження вчені опублікували в одному з наукових журналів.

За їхніми словами, найкращим продуктом для діабетиків є авокадо. Під час експерименту на гризунах з діабетом фахівці з’ясували, що авокаїн В допомагає швидко знизити інсулінорезистентність, а також сприяє зниженню маси тіла. Мова йде про суміш жирних спиртів, які містяться виключно в м’якоті авокадо. Вчені нагадують, що ці сполуки були виявлені в екзотичному фрукті ще кілька років тому але тільки зараз їх вдалося ретельно вивчити.

Виявилося, що жирні спирти також можуть стати чудовою профілактикою онкологічних захворювань. Здоровим людям також рекомендується вживати авокадо. Як відзначили фахівці, регулярне вживання цього фрукта перешкоджає розвитку ожиріння і діабету другого типу.

Протягом 5 тижнів піддослідні миші отримували спеціальне харчування з високим вмістом таких жирів. При цьому гризуни з другої групи дотримувалися висококалорійного раціону харчування і не вживали авокадо. Приблизно через місяць вчені виявили, що в групі мишей, які отримували жирні спирти, відзначалася висока чутливість до інсуліну, до того ж, у них рекордно знизилася вага.

Джерело

попередня статтяКілька ознак недостатнього вживання клітковини
наступна статтяЧервоне м’ясо провокує онкологію – лікар Комаровський

Додати коментар