додому Сім'я і відносини

Ці критерії є важливими для вибору партнера для тривалих стосунків

Підхід до вибору партнера у кожної людини різний: хтось покладається на внутрішню інтуїцію і довіряє першим відчуттям, а хтось піддає варіанти розвитку відносин детальному аналізу, керуючись виключно здоровим глуздом. Якщо йдеться про курортний роман, то ви навряд чи будете ретельно вивчати усі слабкі і сильні сторони партнера, але щойно починаєте розглядати людину, як потенційного партнера на усе життя, правила гри змінюються. Розповідаємо про критерії, якими можна керуватися для того, щоб зробити правильний вибір і довго прожити у гармонії з коханим чоловіком.

Image by Ryan McGuire from Pixabay

Спільні плани на майбутнє та інтереси

Багато людей говорять, що справжнє кохання і партнерство — відносини, у яких ви дивитеся закоханими очима у один бік, а не лише одне на одного. Не обов’язково обирати партнера з абсолютно ідентичними інтересами, але деякі спільні захоплення завжди будуть об’єднувати вас. Бути зрозумілим настільки ж приємно, як і розуміти близьку людину, підтримувати її у починаннях. Ви не будете витрачати час на те, щоб пояснити чому полюбляєте певний жанр кіно, а будете обговорювати переглянутий фільм разом. Плани на майбутнє нерозривно пов’язані з улюбленою справою (навіть якщо ми говоримо не про професійну діяльність), і ці дві складові додатково зміцнять ваші відносини з партнером.

Цілеспрямованість

Можливо, на першому етапі цей пункт не буде дуже важливим для вас, адже вами буде керувати почуття закоханості й наснаги, але щойно оболонка прекрасного почне спадати, ви замислитеся: яка людина буде поруч з вами через 10 років? Відносини — робота двох людей з певним багажем, досвідом, особистими уподобаннями і поглядами. З кожним наступним роком ваші погляди будуть змінюватися, ви будете зростати і розвиватися. Оберіть партнера, який буде надихати вас, у потрібні моменти підтримувати на шляху до самовдосконалення.

Сексуальна сумісність

Яким би чином ви не ставилися до сексу, не можна заперечувати, що фізична близькість — важливий фактор не лише на початку відносин, але й через роки спільного життя. Хтось згоден з тим, що якщо «хімії» спочатку немає, то її й не буде, і ніякі розмови про інтимні проблеми вам не допоможуть. Хтось вважає, що вміння обговорити сексуальну складову і проговорити нюанси, які не влаштовують обох, — запорука здорових і міцних відносин, завдяки якій ви зможете їх зберегти. Шляхи до досягнення сексуальної гармонії є індивідуальними для кожної пари, обирайте той, що влаштовує вас, і не забувайте, що момент близькості часом може сказати більше, ніж слова.

Дружнє ставлення

На секунду уявіть, що вас не пов’язують любовні відносини. Чи хотіли б ви, щоб він був для вас другом? Чи поважаєте ви його вчинки і чи приймаєте погляди на життя? Секс і романтика — половина справи, але якщо крім цієї частини ви не відчуваєте бажання і потреби у спілкуванні з особистістю, вашим партнером, то у майбутньому навряд чи витримаєте випробування часом. Вміння й бажання підтримати у різних ситуаціях, комфорт у будь-яких починаннях від переїзду до подорожі — дуже важливі речі. Сумуєте не лише за фізичною близькістю, але й одне за одним, за щирими розмовами про усе у світі? Якщо ви впевнено і позитивно відповісте на це питання, то вважайте, що обрали правильну людину.

Однакові уявлення про соціальний і фінансовий стани

Цей критерій не має на увазі під собою початкову приналежність до однакової соціальної групи, а, швидше, підкреслює рівноцінні погляди на бюджет, правила поведінки і соціальні установки. Досягнення певного статусу може стати метою, яка одночасно і згуртує вас, і буде заряджати енергією. Якщо ви по-різному ставитеся до «рівня комфорту», то з часом неодмінно зіштовхнетеся з різницею у фінансовому становищі, навіть незважаючи на те, що перебуваєте у відносинах.

Почуття гумору

Може здатися, що гарне почуття гумору — якість, яка відіграє важливу роль лише під час першої зустрічі. Чи так це насправді? Дотепний жарт, безумовно, одразу ж звертає на себе увагу, але якщо замислитися над майбутнім, то саме вміння посміхнутися, а головне — подарувати посмішку близькій людині може стати ключовим. Не даремно кажуть, що гумор робить життя простішим і допомагає впоратися зі складними ситуаціями, з яких, здається, немає виходу. І навіть найбільш буденне та нудне заняття як, наприклад, похід у супермаркет, може стати пригодою, яка принесе вам обом радість.

Гарні відносини з родиною

Це правило працює як у одну, так і у протилежну сторону. Для вашого партнера важливим буде те, як ви зійдетеся з його родиною, а для вас — як він з вашою. Так, ви можете не дуже часто зустрічатися усі разом, але якщо ви встановите теплий зв’язок з батьками партнера, то спростите своє життя у кілька разів. Не кожен хоче відчувати збентеження під час сімейних вечорів і постійно відчувати себе не у своїй тарілці. Взаємна повага і бажання підтримувати теплий зв’язок з родичами буде величезним плюсом, який позитивно позначиться і на ваших відносинах, тому не слід недооцінювати силу родини.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут