додому Поради

Ці кілька простих способів допоможуть швидко позбутися від мігрені

261

Існують прості способи позбавлення від мігрені.

Image by Jerzy G?recki from Pixabay

Мігрень — це важкий розлад, через який людині складно нормально працювати і жити. І ось як можна позбутися від цього головного болю.

Спочатку необхідно визначити тригери мігрені. Наприклад, тривала робота з домівки і багато годин, які були проведені перед комп’ютером, порушення режиму сну і нерегулярні прийоми їжі — усе це збільшує рівень стресу. А він може стати одним зі спускових гачків мігрені.

Дотримання регулярного графіка роботи і відпочинку сприяє нормальному фізичному та психічному стану, допомагаючи уникати мігрені. Правильне харчування або часті прийоми невеликої кількості їжі протягом дня творять справжні дива. Цьому сприяють регулярні перерви у роботі. Уважно стежте за домашньою обстановкою і спробуйте оцінити рівень подразників. 90 % людей з мігренню відчувають світлочутливість, і приглушення світла у цьому випадку йде на користь. Те ж саме може стосуватися і звукових подразників.

Слідкуйте за часом початку мігрені, фіксуйте, що ви робили у момент появи головного болю, і що вам допомагає почуватися краще. Поступове виявлення причин головного болю допомагає більш активно використовувати поведінкове управління. Якщо сильний головний біль заважає жити і працювати, звертайтеся по медичну допомогу. Лікар підбере ефективні ліки і дасть поради щодо зміни способу життя.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут