додому Поради

Чому чоловік не дарує подарунки та квіти

470

Ми заплутались! Чи то жінки стають надто меркантильними, чи то чоловіки — надто жадібними та пасивними, а, може, й зовсім винна емансипація і «ніхто нікому нічого не винен»…

Фото canva.com/gettyimages/

Варто замислиться: наскільки я дорога своєму партнерові? В прямому сенсі. Щоб внести ясність у тонке питання дарування, редактор WDAY.RU не посоромилася дізнатися мотиви у молодих людей.

«Я дарую». Гаразд, наступний. «Я завжди дарую!» – або мені не щастить з інтерв’юерами, або всі навколо тотально стали галантними, або – я просто зуміла оточити себе джентльменами. Вважатимемо останню версію правильною, щоб скористатися їхньою ввічливістю і приперти хлопців до стінки. А були моменти, коли не хотілося доглядати? І як зрозуміти тих чоловіків, які у відносинах, м’яко кажучи, аскетичні?

Меркантильність тут ні до чого

Але для початку трохи про жіночу мотивацію — чому, власне, ми взагалі замислюємося про грубу матерію? Нормально ж спілкувалися (з) без цукерок та подарунків. Народна мудрість (і реклама квіткових салонів) каже: жінки надто добре пам’ятають необдаровані букети. І, взагалі, насправді ведуть якусь таємну бухгалтерію того, скільки в неї вкладає чоловік. Квіти, походи в ресторани, подорожі, парфуми, сумочки та прикраси, білизна, свіжа полуниця посеред зими та сертифікати в SPA… Чим більше знаків уваги проявляє чоловік, тим вище піднімається в її особистому рейтингу — і тим більше схиляє до себе. Все настільки елементарно, що не потребує пояснень.

У цьому контексті можливість розплатитися за себе самостійно цінна не тим, щоб пограти перед партнером м’язами і довести свою спроможність і успішність, а почуттям впевненості: приємно бути в компанії чоловіка і при цьому не переживати, що у разі непередбачених обставин не зможеш розплатитися за свій стейк або викликати таксі.

Насправді зрозуміти обережність чоловіків також можна, і навіть необхідно. Уявіть, що з вами йдуть на побачення з однієї лише причини: вдома залишилася виключно гречка, а хочеться смачно поїсти. Відклибрувати, як до тебе ставиться дівчина насправді, буває складно, особливо якщо тобі справді є чимось вразити. Тому мисливців, хижачок, голддігерів та інших представників робітничого класу на ниві кохання ми не беремо до уваги. Для них це професія, а для нас — романтика.

«Ви просто йому не подобаєтеся»

«За винятком рідкісного і зовсім дрімучого підвиду, в масовій чоловічій свідомості є розуміння того, що про дівчину потрібно дбати. Обдаровувати, доглядати, годувати. Тому питання про те, чому він не виявляє належної уваги або виявляє, але не в тій мірі (адже і патологічно жадібний чоловік може викроїти бюджет на кілька троянд) – це питання про характеристики ваших відносин, а не характеристику чоловіка. Іншими словами, справа не в чоловікові і не у відсутності у нього якоїсь особливої ??опції, такого собі „квітково-подарункового гена“ — а щодо його ставлення до вас».

Леопольд Ш ., 43

«За морозивку»

Причина, що логічно випливає з попереднього пункту: для чоловіка, який не хоче (не «не вміє»!) обдаровувати кохану сюрпризами, спілкування з нею може бути просто спортом. «У деяких чоловіків це характеризується ємною фразою „спокусити за морозивку“. Добиваючись розташування дівчини без особливих вкладень, чоловіки “з морозивкою” радіють, пишаються і всіляко тріумфують з приводу дешевої ціни відносини. Але навіть тут мінімальні знаки уваги необхідні!»

Гарік К., 37

«Не заслужила»

Не заслужила на його довіру, в сенсі. Сучасні чоловіки чують слово «повинен» з часів молодшої групи дитячого садка і продовжують його чути не лише на роботі, а й у стосунках. І, рано чи пізно, просто відмовляються відповідати вимогам дівчат, яких знають за парою-трійкою побачень. А вони можуть бути прямолінійними! Сьогодні багато жінок не соромляться натякати, які саме вкладення хочуть отримати від чоловіка. «Я можу собі дозволити дарувати непогані подарунки, але це все має бути не з-під палиці. А щоб бажання було щирим, між людьми має скластися певний рівень довіри» (Микола В., 29). Виходить замкнене коло: хлопці не хочуть виявляти щедрість, поки не відчують певного ступеня душевної близькості — а дівчата не поспішають відкриватися, бо не бачать до неї передумов.

«Це дорого»

Ми чомусь забуваємо про таку банальну причину, як елементарна економіка. Достойно радувати дівчину задоволення, дійсно, недешеве. Гарний букет обійдеться в 3-5 тисяч рублів, похід у хороший ресторан – приблизно стільки ж, а флакон парфумів – і того дорожче. Враховуємо комфортне таксі та інші маленькі чи великі радощі… Щоб постійно балувати кохану жінку, потрібно закладати середньостатистичну зарплатню. Тому, перш ніж ставити на чоловікові тавро «нечутливий» чи «жадібний», можливо, варто звести дебет із кредитом?

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут