додому Поради

Чому чоловік дуже швидко кінчає?

Природою в чоловічий організм закладені індивідуальні характеристики. В їх основі лежить функція продовження свого роду, що передбачає певного часового ліміту. Навпаки, для досягнення насолоди сей момент варто взяти до уваги, в силу того, що дівчина потребує більш тривалого періоду для настання оргазму. Це, в свою чергу, вимагає від партнера вдосконалення його сексуальних здібностей.

Настільки інтимна проблема як передчасне сім’явиверження актуально не тільки для тинейджерів, вона стосується чоловіків різного віку. В середньому, за норму тривалості інтимної близькості прийнято вважати період від 3 до 7 хвилин. Це узагальнена інформація, яка для організму жінки не незадовільна. Справа в тому, що жінці необхідний більш довгий період, щоб отримати насолоду.

19-02-15-foto-700x474-1

Сексуальне незадоволення, викликане фактом швидкого сім’явиверження, може стати фактором, який чинить вплив як на взаємини між сексуальними партнерами, так і на психічний стан, знаходячи відображення в різних сферах життєдіяльності. Чи може чоловік навчитися контролю над цим процесом? Наша відповідь — можна, уважно вивчивши проблему.

Отже, що ж провокує передчасне виверження, чому ж чоловіки швидко кінчають?

Причинами може послужити цілий ряд різних факторів. Вони відображають фізіологічні та психологічні особливості:

  • Надчутливість головки статевого органу;
  • Відсутність довірчих відносин між партнерами;
  • Порушення балансу тестостерону;
  • Психоемоційна нестабільність.

Передчасна еякуляція далеко не завжди є психологічним розладом. Розглянемо кілька прикладів. Найчастіше, така проблема зустрічається серед молодих недосвідчених чоловіків, які починають жити інтимним життям. У такому випадку, стрімкий фінал статевого акту викликаний, в більшій мірі, радом психологічних причин. Тінейджери сильно збудившись, одночасно, дуже переживають. Наприклад, юнак вперше займається сексом і, природно, при цьому багато чого побоюється: раптом кохана передумає і піде в найвідповідальніший момент, або у нього не вийде принести їй задоволення, а може, застукають батьки, що повернулися раптово додому.

Інший приклад, коли проблема передчасної еякуляції зустрічається у чоловіків більш зрілих, тут переважно справа у фізіологічному факторі. Головка статевого члена надчутлива, і навіть невелике зіткнення може спровокувати скороспішний викид сперми, не давши партнерам встигнути насолодитися інтимною близькістю.

Крім фізіологічних і психологічних, існують й інші причини, наприклад, такі як запальні процеси: коллікуліт, простатит, везикуліт. Сперма міститься в насінних бульбашках. При запальному процесі їх стінки стають особливо чутливими, що веде до скорочення, в наслідок чого навіть легке сексуальне збудження провокує еякуляція.

Визначення причини, що викликає передчасну еякуляцію

Насамперед, існують певні ознаки, які дозволяють фахівцеві припустити можливі причини проблеми.

Психологічні причини, як уже зазначалося вище, притаманні переважно чоловікам, що мають скромний сексуальний стаж. Період до еякуляції може значно різнитися. Залежить це як від конкретного партнера, так і від навколишнього оточення. При факторі надчутливості головки члена картина інша: тривалість інтимного акту стабільна і незмінна, час дії не збільшується, незалежно від збільшення з кожним новим разом сексуального досвіду.

Показовим є те, що до проникнення статевого члена сім’явиверження не настає, еякуляція відбувається лише тільки після дотику. При запальних процесах передчасне виверження проявляється у чоловіків, які раніше не мали проблем в статевій сфері. Еякуляція при цьому може супроводжуватися больовими відчуттями, а секс не приносить задоволення. При запальних урологічних захворюваннях необхідна розгорнута діагностика та обстеження у фахівця.

Що робити чоловікові, щоб не кінчати швидко?

Завдяки деяким способам, можна ефективно вирішити цю інтимну, яка бентежить багатьох чоловіків, проблему:

  • Презерватив та / або анестезуюче мастило. Спосіб пролонгувати близькість, знижуючи чутливість статевого органу;
  • Алкоголь. Впливаючи на нейрогену головну зону, знижує чутливість статевого члена, чинячи ефект, який подовжує інтимну близькість. Не варто забувати про міру. Надмірна кількість може звести нанівець всі зусилля!
  • Ритм дихання. Темп слід чергувати поперемінно глибоко і повільно;
  • Тіамін. Природний вітамін міститься в деяких рослинних екстрактах, уповільнює нервовий імпульс, який відповідає за контроль моменту настання еякуляції;
  • Відволікаючий фактор. Спосіб перевести власні думки в інше русло. Зворотний бік методу полягає в тому, що не можна перестаратися, інакше це відіб’ється на стабільності ерекції.

Коригування техніки сексу

Маючи проблему раннього сім’явиверження, зневіряється не варто. У наш час існують і з успіхом застосовуються багатьма чоловіками спеціальні техніки, що допомагають навчитися контролю за процесом виверження сперми. Однак, варто врахувати, що доведеться запастися терпінням. Необхідно близько двох-трьох місяців, для освоєння практики.

Використовуючи в своєму арсеналі правила темпу-ритму, застосовуючи поступове збільшення швидкості фрікцій з подальшим уповільненням, можна не тільки збільшити часовий інтервал близькості, але і привнести певну яскравість відчуттів. Додаткову можливість пролонгувати акт любові дає призупинення статевого акту. Вона дозволяє залишатися в збудженому стані, трохи заспокоїтися і охолонути, не знижуючи досягнутої чуттєвості партнеркою. Ще один спосіб, який сприяє виправленню ситуації — техніка здавлювання статевого органа під його головкою в момент, що передує сім’явиверженню. Виконати таке дійство чоловік може як самостійно, так і за допомогою партнерки.

У питанні передчасної еякуляції може допомогти фізична вправа, яке сприяє активації тонусу м’язів промежини. Щоденне регулярна напруга м’язів, з їх розслабленням, сприяє зміцненню і стабілізації м’язової структури, яка відповідальна за утримання насінини. Рекомендована кількість почергових дій напруги і розслаблення — 30 разів.

Наступна описана нами техніка була створена для жінок, але вона дозволяє і чоловікам здійснювати контроль сім’явиверження. Суть техніки в напрузі м’язи, яка знаходиться між яєчками й анусом. Тренування повинно виконувати щодня по кілька разів. Вже через кілька днів можна помітити результат. Не зайвим буде при наявності успіхів ускладнення завдання — затримування напруги на кілька секунд. Успішність результату буде цілком і повністю залежати тільки від наполегливості чоловіка в тренуваннях.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут