додому Краса і здоров'я

Чи правда, що суглоби болять на погоду

78

Багато хто чув скарги людей, у яких до дощу чи холоду болять ноги, руки, хребет. Лікарі вважають, що зміна погоди може вплинути на хронічний біль у суглобах. Точнісінько сказати, чому це відбувається, вони не можуть, але діляться деякими припущеннями.

Як зміна погоди викликає біль

На думку вчених, підвищення вологості пов’язане із падінням атмосферного тиску. Це призводить до набряків тканин, які дратівливо діють на суглоби. При зниженні температури м’язи та зв’язки стають жорсткішими. Всі ці параметри – холод, вологість та тиск – посилюють біль. На тяжкість дискомфорту впливає швидкість, з якою відбуваються зміни погоди.

На неприємні відчуття, пов’язані з дощем і похолоданням, нерідко скаржаться люди, які страждають на артрит, остеохондроз, інші захворювання опорно-рухового апарату. Якщо погана погода ускладнює біль, можливо, варто перебратися в місця з теплим, комфортним кліматом? Як отримати коричневий колір при змішуванні фарб

Чи правда, що суглоби болять на погоду

Дослідження кажуть, що переїзд не дасть позитивних результатів. Хронічний біль залежить від місця проживання. Зміни вологості та атмосферного тиску можливі всюди, вони не пов’язані з географічним розташуванням.

Що робити, якщо дощ завдає біль

Але можна вжити заходів для запобігання, полегшення неприємних симптомів. Лікарі дають наступні рекомендації:

  • Залишайтеся гнучкими. Займайтеся йогою, робіть розтяжку, нарощуйте м’язову масу. Фізична активність допомагає зберегти здоров’я суглобів.
  • Виконуйте вправи у воді. Тренування в басейні розслаблюють м’язи, зміцнюють суглоби, зменшують дискомфорт та біль.
  • Приймайте протизапальні препарати.
  • Використовуйте методи фізіотерапії.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяЦі кілька звичок постійно позбавляють вас сил
наступна статтяЧим небезпечна холодна погода для людей похилого віку

Додати коментар