додому Поради

Чим небезпечна холодна погода для людей похилого віку

194

Холодна погода збільшує ризик багатьох проблем зі здоров’ям, особливо для людей похилого віку. Наслідками морозу, вогкості, відсутності сонячного світла можуть стати як загострення хронічних захворювань, так і розвиток нових недуг. робить тіло тендітним, слабким і втомленим.

Інфекції

Чим небезпечна холодна погода для літніх людей

У холодну погоду легше поширюватися інфекційним захворюванням, таким як кашель, застуда та грип , які допоможуть, якщо ви страждаєте від запору

Алергія

Алергія на внутрішні приміщення, така як алергія на плісняву та пилових кліщів, може погіршитися в холодну погоду, тому що в цей час люди проводять більше часу в приміщенні.

Судини

Холодна погода діє як судинозвужувальний засіб, тобто звужує кровоносні судини та підвищує ризик серцевого нападу.

Травми

Зледенілі тротуари взимку підвищують ризик падінь, які можуть призвести до переломів. – пропозиції банків Росії

Проблеми зі шкірою

Сухе зимове повітря виснажує вологу зі шкіри, роблячи її зневодненою та тьмяною. Шкіра здається натягнутою, губи пересихають, а ніс червоніє в холодну погоду.

У холодну погоду люди похилого віку стикаються з великим ризиком переохолодження – стану, при якому внутрішня температура тіла стає занадто низькою. Навіть тривала дія помірного холоду може спровокувати цю проблему.

Депресія

Холодна погода також може вплинути на моральний дух людини. Нестача сонячного світла та холод можуть бути дуже тривожними та можуть вплинути на настрій, енергію, апетит та концентрацію людини. Це також називається сезонним афективним розладом (САД).

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар