додому Краса і здоров'я

5 звичок, які вас старять: Легше з макіяжем

Багато людей за допомогою косметики додають собі 5-10 років. Розглянемо найбільш популярні помилки в мейк-апі, які робить кожна друга жінка.

Надлишок пудри

Фіксація тонального крему шаром пудри робить обличчя втомленим. Щоб виглядати юною, досить купити легкий флюїд з ефектом сяйва, а після можна нанести прозорий тональний крем. Якщо турбує жирний блиск на обличчі, то використовуйте матуючі серветки протягом дня або легку пудру для Т-зони.

Тіні з шиммером

Сяюча структура тіней відмінно відбиває світло, візуально розкриває погляд і відволікає від мішків і темних кругів під нижніми повіками. Тіні можна придбати і для денного макіяжу, просто слід вибирати палітру спокійних кольорів.Техніка використання: кремову текстуру необхідно нанести на всю верхню повіку, і частково на внутрішні куточки очей. У цьому випадку можна візуально відбілити заспані почервонілі очі, а погляд засяє.

Помилка з румянами

Зараз техніка з втягуванням щік перед нанесенням рум’ян не працює. Вона робить обличчя виснаженим і додає років жінці. Досить нанести косметику на «яблучка» щік, які виступають при посмішці. Використовуйте яскраві і кремові склади, не забувши їх ретельно розтушувати.

Помади темних віддітнків

Вони роблять губи тоншими, які з роками і так втрачають обсяг. Повністю відмовлятися від трендових кольорів не потрібно. У моменти, коли обличчя виглядає втомленою, слід замінити улюблений насичений відтінок на мерехтливий тілесний і персиковий кольори помади, теракотові блиски з прозорою текстурою.

Стрілки на нижній повіці

Підводка, нанесена під нижніми віями, візуально опускає повіки робить їх більш важкими. Крім цього, акцент йде і на темні круги і мішки під очима. Виправити ситуацію допоможе підводка верхніх повік для отримання «котячого» погляду. Стрілка повинна трохи виходити за зовнішні межі кінчиком вгору. Це освіжає обличчя, робить його молодшим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут