додому Сім'я та стосунки

Що чоловіки цінують в жінці в першу чергу

917

Що чоловіки цінують в жінках, здається, знають всі – фізичну красу, душевну глибину, гострий розум і всепрощаючу мудрість. Так і є! Ось тільки критерії, що визначають ці якості, у всіх чоловіків різні. Хтось мріє прожити все життя з пишнотілою жінкою-селянкою, яка «коня на скаку, і в палаючу хату», а комусь подавай скромну дівчину з хлоп’ячими параметрами фігури і IQ як у Ейнштейна. Про смаки, як кажуть, не сперечаються. І все ж, як стверджує дослідник чоловічої психології Олена Цитрава, є жіночі якості, які більшість чоловіків бажають бачити у своїй обраниці в першу чергу.

Емоційна стійкість і врівноваженність

Передбачуваний настрій і жінка, за сталим переконання чоловіків, поняття несумісні. ПМС, токсикоз, вплив на жінок Місяця, погоди і ще Бог знає чого завжди служило для чоловіків виправданням їх неврівноваженості і нестабільної психіки. Тим не менше всі чоловіки вірять, що існують в природі жінки, яких можна передбачити, зрозуміти і домовитися. Чоловікам не потрібна життя на пороховій бочці. Стресів, конфліктів та інших військових баталій їм вистачає в зовнішнім житті. В «тилу» вони воліють мати душевний спокій, який може і повинна забезпечити їм жінка.

Не лопотіти

Патякання жінок – достовірний науковий факт, однак саме нездатність жінок дозувати свою промову часто стає причиною, що заважає будувати з чоловіками міцні відносини. Припустимо, чоловік побачив жінку, оцінив і вирішив запросити її на побачення. Якою б красунею вона не була, далі він бажає її почути – «заговори, щоб я побачив твою душу». І жінка каже, «наче річенька дзюрчить». Звичайно, якщо вона дзюрчить в міру, по справі і часто до смаку чоловікові – чудово! Але якщо це «ніагарський водоспад» з слів, рідкісний чоловік «доживе» до наступного побачення, не кажучи вже про тривалі серйозні стосунки.

Вміння слухати

Всі є заручниками стереотипів про те, що чоловіки люблять очима. Що у чоловіків, у жінок очі, як правило, перші подають сигнал мозку про спостережуваний об’єкт. Багато навчені життям дами скажуть, що чоловіки не менше жінок люблять вухами. Якщо жінка нездатна подолати в собі балакучість, то краще їй базікати лише про чоловіка. Це єдиний випадок, коли він із задоволенням простить їй невміння тримати язик за зубами. Головне, говорити та щиро вірити у власні хвалебні оди чоловікові.

Не нав’язливість

Поміркованість у всьому – одна з головних жіночих цінностей в очах чоловіків. У першу чергу це стосується здатності жінок залишатися для чоловіка вічним об’єктом полювання. Звичайно, зовсім непогано час від часу перетворюватися самій в мисливиця, але тут якраз і потрібна та сама міра. Якщо жінка домагається, підкорює, нав’язує себе, вимагає або відверто сідає на голову, чоловік з певних причин може її терпіти, але він буде любити іншу – ту, яка надихає його на подвиги, радіє його перемогам і залишається для нього завжди бажаним, злегка недосяжним «трофеєм».

Ініціативність

Так-так, чоловіки, які виявляли першими ініціативу та активність в більшості своїй стали історією, легендою чи героями романтичних казок. Сучасний чоловік хоче бачити поруч із собою жінку, яка не боїться зробити перший крок і виступити з ініціативою. Тут, звичайно ж, повинна бути міра, щоб не порушити пункт 4. Але, якщо жінка виявиться першою, демонструючи чоловікові свою зацікавленість, а потім візьме паузу і дозволить йому залишитися у власних очах провідним у відносинах, виграє набагато більше, ніж якщо буде сидіти і чекати від чоловіка ініціативи.

Здатність попросити про допомогу

Як не дивно, але саме з цим у багатьох жінок проблеми. Виховані надмірно самодостатніми мамами і бабусями дівчатка, жінки звикли керуватися в житті головним принципом – «я сама». Їм здається, що тільки вони знають правильне рішення проблем, і тільки вони впораються з ними найкращим чином. Звалюють цю ношу на свої плечі і бояться її віддати в сильні чоловічі руки, бо не звикли довіряти відповідальність. Чоловік, жінка якого здатна просити про допомогу, відчуває себе героєм-суперменом.

Природність і невимушеність

Ці дві якості також стоять в числі перших у рейтингу цінностей, які чоловіки бажають бачити в жінках, перш за все. Вони стосуються як зовнішності, так і поведінки. Нікому не цікава штучна лялька з відточеними соціумом, жіночими журналами або порадами подруг фразами, звичками, манерами. Жінка приваблива своєю неповторністю, що випливає з її природи. Все інше – шаблони, які не відрізняють одну жінку від іншої.

Почуття гумору

Вміння посміятися над собою, ситуацією і життям – людська особливість, яка врятує світ. Якщо ж почуття гумору притаманне жінці, вона, на думку більшості чоловіків, вже красива, цікава і навіть сексуальна. У грайливої гуморної кокетки набагато більше шансів підкорити навіть найбільш неприступне чоловіче серце, ніж у серйозної заумної панянки, яка вважає сміх і жарти ознакою легковажності. Почуття гумору – це харизма, яка залишається з жінкою, коли йде її молодість і краса.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут