додому Поради

Чи потрібна жінці скромність?

М’якість і скромність завжди були ознаками жіночності. Але чи затребувані ці якості в сучасному світі? Чи потрібна сьогодні жінці скромність?скромна жінкаМи звикли заявляти світові про себе, про свої бажання, прагнення, потреби. Більшість з нас, не замислюючись, розсовують інших ліктями і прокладають собі дорогу. Куди? Звичайно ж, на щастя! Тільки от цього довгоочікуваного щастя все немає і немає. Чому так виходить?

Скромність — непристойна якість

Часи змінюються, і ми разом з ними. У сучасному жорстокому світі, де кожен готовий тебе з’їсти і навіть кісточками не подаючи, здається, скромність — це останнє, що нам потрібно. Особливо слабкій жінці, коли чоловіки намагаються тебе обійти, нахамити, штовхнути. Так що ж, виходить, сьогодні скромність — це рудимент, незатребувана в житті якість? І світом правлять нахабні, хвалькуваті, безцеремонні? Чи все ж не всім бути такими? ..

У наші дні скромність вважається чимось ганебним, майже непристойним. Її чомусь помилково вважають синонімом боязкості, затурканості, закомплексованості.

Що таке скромність

По-перше, помірність у вимогах. Сьогодні майже всі жінки хочуть носити брендовий одяг, їздити на дорогій машині, жити в квартирі з євроремонтом, відпочивати тільки за кордоном. І всі ці вимоги вони пред’являють чоловікам. А що пропонують натомість?

Мало хто з жінок відмінно готує, а вже спекти смачні пиріжки — і зовсім не для них. Пришити ґудзик — звільніть. Якщо зламалася пральна або посудомийна машина, так це кінець світу. Пошкодити манікюр гірше, ніж залишити чоловіка без вечері або чистої сорочки. На тлі таких світських левиць звичайна скромна дівчина, яка і підлогу помиє, і борщ чоловікові зварить, і костюмчик випрасувати, просто нарозхват.

Скромна жінка не бореться з чоловіками за кар’єру, зарплату, не стрибає за кермо автомобіля, не доводить, що вона може все. Не дарма ж чоловіки вважають за краще одружуватися на дівчатах з провінції. Хоча і в маленьких містечках нині скромність — дефіцит.

По-друге, скромність — це відсутність прагнення до розкоші. Ну хто нині не хоче жити краще? Сьогодні майже у кожної жінки є остання модель айфона або смартфона — на їх фоні дівчина з кнопковим телефоном в руці може здатися сірою мишкою. Та ще якщо вона скромно одягнена.

Але все це говорить про те, що у неї, на відміну від модних товаришок, інші цінності, більш інтелектуальні і духовні. Внутрішня гідність і самоповага — ось головні «гаджети» скромної жінки.

По-третє, скромність не припускає потреба випинати своє «я».

Скромна жінка завжди усвідомлює і поважає свої кордони і межі іншої людини. Вона ніколи не звернеться до незнайомця на «ти», не дозволить собі грюкнути вас по плечу або попросити підвезти, якщо вам не по дорозі. Скромна жінка воліє слухати, а не говорити. І розповідає про себе, тільки якщо її запитають, — тому що це непристойно.

Нескромні жінки часто прагнуть звернути на себе увагу за всяку ціну. Їх поведінка часто кричить: «Ось яка я! Подивіться на мене! »Піднести себе в кращому світлі, похвалитися, викликати заздрість — ось до чого вони прагнуть. Нескромні жінки люблять виставляти свої фото в соцмережах: ось на якому курорті я відпочиваю, ось які бренди я купила, ось що я їла сьогодні на вечерю. Безумовно, така поведінка грунтується на внутрішніх комплексах.

Скромна жінка впевнена в собі, у неї висока самооцінка. І щоб це довести, їй не потрібно кричати і випинати себе. На тлі сучасних вискочок і егоїсток скромна жінка виглядає діамантом у короні з фальшивок.

У чому ж вигода? Звичайно, скромність виявляється і зовні. Поважаюча себе жінка може стежити за модою, але вона ніколи не одягне те, що їй не йде або виглядає вульгарно. Поняття «стиль» скромній жінці ближче, ніж «мода». Помірність, а не яскравість, елегантність, а не вульгарність. І вже звичайно — ніяких голих животів і інших відкритих ділянок тіла. Виходить, що скромність — це не зайвий елемент, а необхідна, цілком практична річ.

Дізнайтесь більше:

Що скромність дає жінці

  • вчитися в інших, ширше дивитися на світ;
  • розуміти оточуючих;
  • залучати допомогу чоловіків;
  • мати відмінну репутацію;
  • зберегти внутрішній спокій і сили;
  • знайти просте жіноче щастя.

Скромній жінці чужа гординя, вона не вважає, що гідна кращого (чоловіка, зарплати, квартири тощо), а значить, вміє цінувати те, що є. А чи не це називається щастям?

Скромність — це не вроджена якість. Вона здобувається за допомогою виховання і внутрішньої роботи над собою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут