додому Вагітність і діти

Чи можна пити каву жінкам, які годують своїх дітей грудьми: думка фахівців

Дієтологи пояснили, як вживання кофеїну жінкою, яка годує грудьми, відбивається на самопочутті дитини.

Експерти пояснили: у більшості випадків у період грудного вигодовування молода мама може вживати 2-3 чашки кофеїнового напою на день без істотного впливу на дитину.

Проте, трапляються випадки, коли діти (зазвичай у віці від 3 до 5 місяців) виявляють ознаки чутливості до цієї речовини. Найбільш часто це проявляється у вигляді дратівливості і проблем зі сном. У таких випадках вживання кофеїну необхідно скоротити до 200 мг на добу.

У якості альтернативи улюбленій каві можна вживати її безкофеїнові аналоги, трав’яні чаї, натуральні фруктові соки (до 150 мл на день) або мінеральну воду.

«Для довідки: 1 чашка нефільтрованої кави ~ 140 мг кофеїну, 1 чашка, розчинної кави ~ 100 мг, 1 чашка чаю ~ 75 мг, 50 г звичайного шоколадного батончика ~ до 50 мг», — додали фахівці.

Перед вживанням кави жінкам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут