додому Краса і здоров'я

8 основних причин появи грибка на ногах

82

Грибкова інфекція нігтів на ногах заразна і неприємна, через що ваші нігті виглядають блідими, ламкими і знебарвленими. Існує кілька видів оніхомікозу, через який ваші нігті виглядають неприємно і нездорово. У нашому повсякденному житті ми стикаємося з багатьма джерелами, такими як басейни, роздягальні та супутні захворювання, через які людина може заразитися грибком нігтів на ногах. Ось найбільш поширені причини грибкової інфекції нігтів на ногах.

Image by Bruno /Germany from Pixabay

Спадковість

Грибкова інфекція нігтів на ногах може бути викликана сімейним анамнезом, або деякі сім’ї схильні до цих інфекцій. У таких випадках це в основному спостерігається в ранній віковій групі або найчастіше у чоловіків старше 60 років.

Інші захворювання

Можуть бути супутні захворювання або хронічні захворювання, такі як поганий кровообіг, вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), цукровий діабет(ЦД) або будь-які інші розлади, які перешкоджають кровотоку або послаблюють вашу імунну систему, підвищуючи ризик грибкової інфекції нігтів на ногах.

Взуття

Грибки розмножуються в теплій і пітній середовищі. Припустимо, що ваш профіль роботи ставить вас під загрозу зараження грибком нігтів на ногах, вимагаючи, щоб ви носили взуття або черевики з поганою вентиляцією. У цьому випадку ви піддаєтеся більшому ризику розвитку грибкової інфекції нігтів на ногах. Це, як правило, викликає як грибок нігтів на ногах, так і стопу спортсмена у відповідному середовищі.

Біг

Грибкові інфекції нігтів на ногах можуть бути серйозною проблемою для бігунів, оскільки вони, як правило, більше потіють, а спітнілі шкарпетки або взуття посилюють ріст грибкової інфекції.

Гіпергідроз

Це стан, при якому людина надмірно потіє, в тому числі в області стопи, що при тривалому зберіганні на закритій поверхні, такий як взуття, збільшує ймовірність грибка нігтів на ногах або грибка пальців ніг.

Лак для нігтів

Лаки для нігтів складаються з акрилового полімеру, який не дозволяє нігтя дихати і блокувати світло або затримувати вологу на нігтях перед їх фарбуванням, забезпечуючи середовище для росту грибка. Ви можете підхопити грибкову інфекцію при відвідуванні салону для педикюру.

Панчішно-шкарпеткові вироби

Носіння нейлонових панчішно-шкарпеткових виробів, як правило, збільшує ймовірність грибкової інфекції, оскільки вони не вбирають піт.

Роздягальня і басейн

Вологі та вологі зони роздягальні та басейну є живильним середовищем для росту інфекції.

Вік

З віком у людини значно зменшується приплив крові до області пальців ніг, і, крім того, якщо людина піддавався підвищеному впливу грибків в попередні роки, це збільшує ризик виникнення грибка нігтів на ногах або грибка пальців ніг. Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Грибок нігтів на ногах — відразу вживайте заходів

попередня статтяПравила харчування при діареї
наступна статтяЩо потрібно знати про аутоімунні захворювання

Додати коментар