додому Гороскоп

Гороскоп покупок на грудень 2014

У грудні, під впливом Сатурна, що проходить по знаку Скорпіона, краще буде зробити одну значну, але дуже вартісну і потрібну покупку, ніж витрачати кошти на всякі дрібні речі, придбання яких можна спокійно відкласти на потім.

На початку грудня Венера буде йти по знаку Стрільця і ??провокувати нас на покупку різних речей, які сподобаються нам з першого погляду. Це може бути як ексклюзивний, модний одяг, так і будь-яка гарна річ, яка буде прикрашати будинок і радувати око, наприклад, оригінальна бронзова статуетка. До речі, Венера в Стрільці налаштовує до далеких подорожей, а тому, початок грудня — вдалий час для покупки путівки на відпочинок.

Зміст статті:

   

   

   

   

   

  У середині грудня, під впливом Марса у Водолії, багато покупок будуть відбуватися спонтанно, під впливом миттєвого імпульсу. Наприклад, Ви будете проходити повз магазин, і раптом у вітрині побачите річ своєї мрії і спішно кинетися її купувати. Не варто шкодувати грошей.

  26-11-14-foto-600x453-1

  Кінець грудня — вдалий час для покупки цікавих книг і журналів. Меркурій, що проходить по знаку Козерога, буде налаштовувати до придбання літератури, з якої можна буде почерпнути багато важливої, корисної та цікавої інформації. Книголюбам в цей період вдасться поповнити свою колекцію новими чудовими екземплярами.

  Гороскоп покупок для Овнів на грудень 2014

  На початку грудня Овнам слід утриматися від покупок, або хоча б не дуже поспішати що-небудь купувати. А інакше Ви можете спочатку купити річ, а потім знайти в іншому місці майже таку ж, тільки якіснішу і дешевшу. Тільки уявіть, як прикро Вам буде! У середині грудня Овнам може пощастити у великих покупках, а ось дрібні придбання майже напевно виявляться невдалими. Так що можете сміливо покладатися на свій смак, якщо будете купувати верхній одяг або домашню техніку, але покупку менш значних речей краще довірте домочадцям. Кінець грудня — найбільш вдалий період для Овнів, яким не терпиться що-небудь придбати. Походіть по магазинах, і Ви обов’язково натрапите на річ, яку вже давно хотілося купити.

  Гороскоп покупок для Тільців на грудень 2014

  Перша декада грудня — найбільш відповідний час, щоб відправитися Тільцям за покупками. Якщо в цей період Ви надумаєте влаштувати шопінг, то він виявиться настільки вдалим і вигідним, що Ви будете просто вражені. Дуже ймовірно замість покупки однієї речі, купити дві або навіть три речі за ціною однієї! Середина грудня — не найвдаліший час для покупок. У цей період Тільцям краще або взагалі нічого не купувати, або ходити по магазинах тільки в супроводі близьких родичів — вони посоромляться сперечатися і зупиняти Вас, коли Ви захочете витратити гроші на всілякі дурниці. Наприкінці грудня Тільці будуть щасливі при покупці меблів і побутової техніки.

  Гороскоп покупок для Близнюків на грудень 2014

  На початку грудня Близнюки будуть схильні робити необдумані покупки, про які вони потім будуть шкодувати. Постарайтеся вести себе більш передбачливо і не витрачати гроші на дорогі речі, які можуть ніколи не знадобитися, інакше Ви ризикуєте накупити масу абсолютно непотрібних речей. У другій половниі грудня Близнюки будуть щасливі при купівлі взуття та одягу. Якщо Ви вирішите оновити свій гардероб, то зможете купити речі в ідеальному співвідношенні ціни і якості. Причому, не тільки для себе, але і для своїх близьких! В останній третині грудня Близнюки повинні бути готові до того, що їм доведеться витратити багато грошей на дітей, купити їм книги, іграшки, одяг. Так що постарайтеся відкласти гроші на все це заздалегідь, щоб потім не шукати, у кого їх зайняти.

  Гороскоп покупок для Раків на грудень 2014

  Початок грудня — сприятливий у фінансовому плані час: у цей період Раки зможуть купити собі багато чого з того, що вже давно було в їхніх планах. Швидше за все, Вам доведеться купувати не великі речі, а різні дрібниці, зате їх буде досить багато, тому загальна сума покупок може набігти чимала. У середині грудня Раки будуть купувати дорогі і якісні речі, правда, не собі, а своїм близьким. Щоб подарунки всім сподобалися, намагайтеся враховувати смак, або радитися з людьми перед тим, як щось їм придбати. Їм сподобається у будь-якому випадку. У третій декаді грудня Ракам не рекомендується займатися шопінгом і купувати що-небудь істотне. Справа в тому, що в цей період Вам навряд чи попадеться насправді гідна річ.

  Гороскоп покупок для Лева на грудень 2014

  На початку місяця багатьох Левів чекають незаплановані великі покупки. Наприклад, може зламатися стара домашня техніка, і Вам доведеться в терміновому порядку купувати нову. А оскільки Ваші доходи в першій декаді грудня навряд чи підвищаться, то для покриття витрат, Вам, ймовірно, доведеться взяти кредит. У другій декаді грудня дозволити собі зробити значні покупки зможуть тільки Леви з досить високими доходами. Якщо Ви не обмежені в засобах, то в цей період вийде вдало купити дорогу антикварну річ, яка дуже прикрасить Ваш будинок. Третя декада грудня сприятлива для жінок-Левиць. У цей період жінки-Левиці зможуть дуже вдало перекупити з других рук елітну косметику та парфумерію. Тільки дивіться, не витратіть на себе коханих всі відкладені кошти!

  Гороскоп покупок для Дів на грудень 2014

  На початку грудня Діви будуть намагатися і близьких не образити, і себе без подарунків не залишити. І хоча не можна сказати, що в цей період Ви будете схильні до тринькання, але пройти повз недорогої речі, якої Вам дуже не вистачає для повного щастя, просто не вийде. А ще буде можливість за півціни купити кухонну техніку. У другій декаді грудня Діви зможуть, нарешті, купити книги, за якими вони вже давно полювали. Якщо Ви належите до завзятих книголюбів, в цей період Вам вдасться придбати дуже рідкісне і цінне зібрання творів. Наприкінці грудня зірки рекомендують Дівам або взагалі утриматися від покупок, або купувати тільки ті речі, без яких не можна обійтися. Утримайтеся від розтрачання грошей, поки Ваш гаманець не спорожнів!

  Гороскоп покупок для Терезів на грудень 2014

  У цей період Вам захочеться бути не гірше за інших, і якщо Ви побачите на комусь зі своїх знайомих дуже красиву і модну річ, Вам тут же захочеться придбати таку ж собі. І Ви не пошкодуєте про куплену річ, якщо вона виявиться не тільки модною, але і якісною. Друга декада грудня — вдалий час для покупки дорогих подарунків близьким людям. Чоловіки-Терези будуть щедро купувати своїм жінкам ювелірні прикраси, а жінки-Терези будуть намагатися догодити своїм рідним і не пошкодують для цього ніяких грошей. В кінці грудня багато Терезів будуть схильні витрачати гроші на красиві речі і на предмети, пов’язані з мистецтвом. Ви із задоволенням будете купувати картини, книги і всякі красиві дрібнички, а ціна цих дрібничок залежатиме від ваших доходів.

  Гороскоп покупок для Скорпіонів на грудень 2014

  На початку грудня Скорпіонам належить купувати не те, що їм подобається, а те, що потрібно. Швидше за все, в цей період Вам доведеться придбати дрібні і великі предмети, потрібні в господарстві, починаючи від миючих засобів, закінчуючи кухонним комбайном. Причому в ці покупки будуть вкладені кошти всіх Ваших домочадців. Середина грудня ознаменується для багатьох Скорпіонів великими прибутками, тому вийде витратити частину зароблених грошей на себе і на свої забаганки. Складно сказати, що саме Вам захочеться купити. Це може бути і ігрова приставка для комп’ютера, і цікава книга, і дорога ювелірна прикраса. У третій декаді грудня Скорпіонам захочеться побалувати себе смачненьким, тому вони будуть досить багато грошей витрачати на їжу. Втім, цим Ваші витрати, швидше за все, і обмежаться.

  Гороскоп покупок для Стрільців на грудень 2014

  Початок грудня ознаменується для багатьох Стрільців вдалою покупкою домашньої техніки. Перед покупкою походіть по магазином і постарайтеся вибрати місце з найбільш вигідними умовами. Але й за дешевизною не женіться — дешевий товар може виявитися неякісним. У середині грудня фінансове становище Стрільців буде далеко не блискучим, тому дорогі покупки краще відкласти. До того ж, у цей період Ви будете схильні викидати гроші на вітер, тому в магазини краще взагалі не заходити. У третій декаді грудня Стрільці будуть стурбовані своєю зовнішністю і з готовністю куплять все, що допоможе їм поліпшити свій імідж, починаючи з одягу, закінчуючи засобами для догляду за тілом та обличчям.

  Гороскоп покупок для Козерогів на грудень 2014

  На початку грудня Козероги зможуть похвалитися відмінним фінансовим становищем і витратити багато грошей на придбання речей, які будуть їм до душі. У цей період Ви будете здійснювати покупки часто і з задоволенням. Причому Ваші покупки виявляться непоганим вкладенням грошей. У середині грудня Козерогам взагалі не рекомендується що-небудь купувати. Якщо Ви все ж надумаєте зробити набіг на магазини, візьміть з собою в якості порадника друга або родича, який відрадить вас від непотрібних або невиправдано дорогих придбань. У третій декаді грудня Козероги почнуть ретельно стежити за фігурою і замислюватися про здоровий спосіб життя, тому багато задумаються про придбання спортивного спорядження або тренажерів.

  Гороскоп покупок для Водоліїв на грудень 2014

  На початку грудня Водолії будуть частенько здійснювати набіги на магазини і залишати в них великі суми грошей. По-перше, Ви будете витрачати гроші на речі, потрібні в будинку, а по-друге, звичайно ж, на себе коханих. Собі Ви будете купувати все підряд, починаючи від корисних харчових добавок, закінчуючи одягом і прикрасами. У другій декаді грудня Водолії віддадуть перевагу економити гроші, і їх грошові витрати обмежаться періодичними походами по продуктових магазинах. У їжі, незважаючи ні на що, Ви обмежувати себе не станете, але постараєтеся, щоб їжа була не тільки смачною, але й корисною. У третій декаді грудня багато Водолії будуть зайняті налагодженням відносин з родичами і витратять чимало грошей на подарунки для них. Близькі неодмінно оцінять Вашу щедрість!

  Гороскоп покупок для Риб на грудень 2014

  У першій декаді грудня Риби будуть намагатися витрачати гроші тільки на найнеобхідніші речі, так як в цей період їх фінанси будуть нестабільні. Навіть якщо якась річ сподобається, Ви зробите покупку тільки в тому випадку, якщо у Вас є відкладені гроші. Влазити в борги зараз дуже небажано! У середині грудня Рибам доведеться неабияк витратитися на потреби своїх дітей. Втім, можливість отоварюватися на розпродажах дасть можливість непогано заощадити. Головне — не женіться за найдешевшим товаром, не економте на якості! Наприкінці грудня з’явиться шанс придбати книгу, про яку Ви мріяли вже давно. Ви також можете витратити деяку суму грошей на подарунки рідним і близьким. І цим Ваші витрати, швидше за все, обмежаться.