додому Мода і стиль

5 помилок макіяжу, які роблять майже всі: перевірте себе!

853

Неправильно підібраний тональний крем. Більшість з нас робить помилки ще при покупці, перевіряючи відтінок засобу на тильній стороні руки або зап’ясті. Насправді, тестувати продукт варто при денному освітленні, завдаючи продукт уздовж бічної лінії підборіддя: саме так можна визначити свій ідеальний тон.

Ретельно вибирайте тональний крем

Неприродний рум’янець на щоках. Причина криється в помилковому застосуванні рум’ян: наносячи їх круговими рухами, ми ризикуємо отримати занадто інтенсивний і ненатуральний контуринг. Якщо ви не хочете, щоб ваш рум’янець нагадував алергію, наберіть трохи засобу на скошену кисть і проведіть діагональну лінію нижче високої точки вилиці. Потім акуратно розтушуйте її короткими штрихами, «розтягуючи» вниз.

Правильна техніка нанесення рум’ян – секрет грамотного контуринга

Макіяж «пливе», залишаючи смуги? Швидше за все, ви не тільки нерівномірно завдали тональну основу, але і використовували занадто багато засобу. Рішень кілька: покривайте кремом або флюїдом не все обличчя – лише окремі ділянки, використовуйте вологі спонж для філігранного розтушовування і не забувайте про праймере.

Надлишки тонального засобу – причина нерівномірного покриття

Темні плями під очима – не завжди ознака поганої туші: можливо, ви неправильно підводите нижню повіку. Відмовтеся від розтушовування тінями – замість цього профарбовуйте межповіковий простір стійким лайнером або підведенням.

Не використовуйте тіні для підведення нижнього повіка

Сатинові тіні – табу для елегантного макіяжу. Вони не тільки скочуються в складку повіки, але і часто залишають сліди на всьому обличчі. Використовувати для освітлення внутрішніх куточків очей і лінії під бровою – так ви додасте виразності погляду.

Не наносіть тіні з шиммером на рухому повіку

Додати коментар