додому Гороскоп

3 знаки зодіаку, чиї слова дуже часто збуваються

190

На астрологічному небосхилі виділяється Трійка провісників. Це знаки зодіаку, кожна фраза яких збувається в реальному житті з дивовижною точністю.

Риб

Знак з нескінченним внутрішнім потенціалом. Витає в хмарах і немов проживає в іншій реальності. Часто говорить невпопад і розповідає міфічні історії. Нестандартний погляд на буденні речі, пророчий дар і абсолютна інтуїція перетворюють його в могутнього екстрасенса. Будь-яке необережне висловлювання містить важливу інформацію про майбутні події. Якщо знак навчиться прислухатися до власних думок, зможе передбачати майбутнє і будувати стратегію успіху для себе і близьких.

Діва

Цілитель-провидець. Наділений особливим даром. У його владі “бачити” помилки, промахи і невірні думки інших людей. Тонко відчуває оточуючих і намагається вберегти їх від проблем. Черпає інформацію інтуїтивно, через віщі сни і потоки уявної енергії. Має здатність навіювання і переконання. Чи не використовує дар в поганих цілях і намагається надати посильну допомогу дружньою порадою.

Скорпіон

Носій “третього ока”. Провісник, який вміє читати і сприймати знаки долі. Чи не прагне допомогти людям і використовує дар виключно в егоїстичних цілях. Якщо і погоджується розповісти про майбутнє, то ділиться лише негативними фактами і часто пророкує біду. Може захопитися злими прогнозами настільки, що відштовхне від себе абсолютно всіх і отримає звання «глузливого» екстрасенса.

Джерело

попередня статтяЯк прикрасити будинок гірляндою
наступна статтяСульфат кальцію: властивості, користь і шкода, реакції, застосування

Додати коментар